Ankara'da yaşamak

Nazli387

Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2018
2
0
26
Merhaba arkadaşlar Allah nasip ederse bu ay sonunda Ankara'ya taşınacağım. Büyük ihtimalle tek başıma kalacağım. Merkeze yakın güvenli orta halli birinin kalacağı semt veya ilçelerinden hangisini önerirsiniz ? Cevaplarınızı bekliyorum

Her yerde var hirsiz it kopuk ama dogma buyume ankarali olarak yardimci olmak isterim.
Dikmen - kiralari en az alt katlarda 750-800 den basliyor ikinci ucuncu katlar 1000 den baslar. Sansiniz varsa 850-900 ede bulabilirsiniz
Mustafa Kemal mahallesi var kiralar yuksek tam fiyat bilmiyorum
Oran
Cukurambar
Buralar elit yerler genelde kiralar yuksek ama orta halli bir yer arayisindaysaniz
Kecioren incirli
Asagi eglence
Etlik
Taraflarini oneririm
Umarim yardimci olabilmisimdir

yalnız birinin rahat bir şekilde yaşayabileceği ve orta halli birine uygun olan semtler bence batıkent ya da eryaman merkeze yakın mı değil fakat ulaşım sorunu yok metro ile ulaşım rahat sağlanabilir. merkeze yakın elit semtlerde ne yazık ki kiralar yüksek.kirası uygun olup merkeze yakınsada o semtte zaten kalınmaz. ben tek başıma geliyor olsam kesinlikle eryamanı seçerdim. semtin önemli olduğu kadar evin içininde güzel olması önemli benim için.tek başına içi dökülen eski bir evde korkardım çünkü. orda güzel bir daireyi uygun fiyata bulabilirsiniz. batıkentte genelde eski evler yeni dairelerinde fiyatları yüksek.

yalnız birinin rahat bir şekilde yaşayabileceği ve orta halli birine uygun olan semtler bence batıkent ya da eryaman merkeze yakın mı değil fakat ulaşım sorunu yok metro ile ulaşım rahat sağlanabilir. merkeze yakın elit semtlerde ne yazık ki kiralar yüksek.kirası uygun olup merkeze yakınsada o semtte zaten kalınmaz. ben tek başıma geliyor olsam kesinlikle eryamanı seçerdim. semtin önemli olduğu kadar evin içininde güzel olması önemli benim için.tek başına içi dökülen eski bir evde korkardım çünkü. orda güzel bir daireyi uygun fiyata bulabilirsiniz. batıkentte genelde eski evler yeni dairelerinde fiyatları yüksek.
Evet buralar hic aklima gelmemis haklisiniz metro avantaji var ve evler gercekten guzel kiralarda uygun.

N Nazli387 merhaba..
Seneler önce yaşadım Ankara'da..
Cebeci, Kurtuluş, Kolej, Seyran, A.Ayrancı'da kalmışlığım var. Şu an değişmiş midir bilemiyorum ama hem merkezi hem de nezih yerlerdi.. Batıkent yeni yeni ortaya çıkıyordu. Biraz uzak ama ulaşımı rahattı.

Eryaman en uygunu bence.. Guvenlikli siteler mevcut.. Fiyatlar orta seviye icin uygun.. Cogu site yeni veya yeni sayilir.. Semtle beraber evin durumuda onemli.. Ulasim sorunu yok.. Eryamani tercih edebilirsin..

Merhaba arkadaşlar Allah nasip ederse bu ay sonunda Ankara'ya taşınacağım. Büyük ihtimalle tek başıma kalacağım. Merkeze yakın güvenli orta halli birinin kalacağı semt veya ilçelerinden hangisini önerirsiniz ? Cevaplarınızı bekliyorum
Eryaman ya da Batıkent tarafları

X