Ankarada riskli Gebelik Uzman aryorum tavsiyeleriniz

öğretmenim; bende seninki gibi bi süreç yaşadım benimde myomum var benimde hamilelikte büyüdü.myomun yeride çok önemli senin myom tam olarak nerede
bide en son gittiğin doktor hangisi şuan memnunmusun durumun nedir,bişeyler varmı sende hamilelikle ilgili????

Merhaba Antraabe. seninde benzer şeyler yaşamana üzüldüm inan. benim miyom rahim sol arka duvarındaydı. ben ameliyat oldum ve aldırdım. ameliyatımı ankarada prof dr Fırat Ortaç yaptı. ben ayrıca rahimde perdeden dolayıda operasyon geçirdim. Miyom ameliyatımı olalı 5 ay oldu. doktor hamile kalmama izin verdi ancak ben biraz daha beklemek istiyorum. ben Fırat Ortaç tan gerçekten çok memnun kaldım. hamile kaldığımda da ona gitmeyi düşünüyorum. İnan bu süreçler çok zor. Allah senin de yardımcın olsun.

Merhabalar

Doğum Allah ın çok büyük bir mucizesi, Allah herkese hayırla ve sağlıkla bebeğini kucağına almasını nasip eylesin. Doğum bu denli önemli olunca, insan en iyi şartlarda ve en güzel biçimde yapmak istiyor doğumunu. Belki bir arkadaşa faydası dokunabilir düşüncesiyle ben de kendi tecrübemi anlatayım.
Biz ilk olarak Koru hastanesinde Dr Aylin Anıl hanımla başladık başka bir arkadaşın olumsuz tecrübesine rağmen. Aylin hanımın içten olmayan, yapmacık, sıradaki müşteri gelsin der gibi yapay olan tavırlarına belki geçer, zamanla içtenlik ve samimiyet oluşur diye 5 ay bekledik ama değişen bir şey olmayınca Dr Sevgi Ateş hanıma başladık.
Sevgi hoca kontrollerini titizlik ve itina ile yapıyor ve karşısındaki hastaya güven veriyor. Bundan ötürü teşekkür ediyorum. Ama kadın doğumda biz kadınların aradığı o arkadaş canlısı, hastaya moral verme, positive yaklaşmak tarzı yok maalesef. Sözünü, tanısını, haklıdır kabul ediyorum, çok sert ve soğuk bir şekilde söyleyebiliyor. İşini bir mühendis gibi itina ile yapıyor ama hasta ile duygusal bir bağ kurmuyor. Bize doğumumuzun son haftasında mazaret belirtmeksizin Ankara' da olamayacağını, yerine bir doktor ayarlamaya çalışacağını ama küçük bir riskimiz olduğu için Doktor bulmasının zor olacağını ve inşallah buluruz diyerekten o kadar rahat söyleyerek ne kadar önemsediğini gösterdi, bunun için de teşekkür ediyoruz.

Doğumumuzu doğum günü tanıştığımız Dr Ayla Aktulay hanımla medicana da yaptık. Doğum günü tanışmamıza rağmen çok sıcakkanlı ve itina ile yaklaştı. Doğum sezeryan oldu ve çok şükür sağlıklı bir şekilde yavrumuza kavuştuk. Ayla hanıma ve Baş ebe Neşe hemşireye teşekkür boynumuzun borcudur

Herkesin sağlıklı bir şekilde bebeğine kabuşması temennisiyle:)

arkadşlar ankarada riskli gebelik uzmanı arıyorum
Mehmet Serdar Oğuz'u tavsiye ederim bu alanda

Doğumumuzu doğum günü tanıştığımız Dr Ayla Aktulay hanımla medicana da yaptık.
Peki hastaneden memnun kaldınızmı benim ilk tercihim orası gibi ama odaları nasıl yanında kalan kişi açısındanda rahatmı ayrıca bebeğe ilgi nasıl tüm techizat varmıdır sonraa ay heyecanımı mazur görün peş peşe soruyorum ama oda süsleme şeysileri nasıl oluyor doğum ücretinin içindemi acaba bide özel olmazsa sizin masrafınız ne kadar tuttu şimdiden çok sağolun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…