Ankarada riskli Gebelik Uzman aryorum tavsiyeleriniz

Ben Prof. Dr. Hakan Şatıroğlu'na gidiyorum.Hiç düşük yaşamamış olmama ve ilk gebeliğim olmasına rağmen gebelik öncesinde ona gittim ve hem pap smear testi yaptı hem de gebelik öncesi istenen bazı rutin testler var bunları istedi. Bunların arasında düşüğe sebep olabilen kan pıhtılaşması sorununu teşhis eden genetik test te vardı. Neyse gebelik öncesi ben bu testleri yaptırdım ve gebelik sırasında risk almamak adına hamile kalınca beni clexane iğneye başlattı. Demek istiyorum ki çok dikkatli ve risk almayı sevmeyen bir doktor. Bu bakımdan tavsiye ederim canım. Kendisi hem medicanada doktor hem de birlikte kendi tıp merkezi var.

kizlar benim bebegim henuz 4 haftalik ve ilk gebeligim. hasimato troidim var buyuzden dusuk olmasindan korkuyorum. henuz hastane ve doktor arastirmadim. bir arkadasm dr. Ayhan Sucak tavsiye etti. gideniniz var mi?

bende seninle aynı düşüncedeyim bende 3 düşük yaptım ama Ankara'da gitmediğim doktor kalmadı şuan hrs de tarık aksuya ve başkentte Esra Kuşçu'ya gidiyorum .. herkes birşey söylüyor ona git çok iyi diye ama güvenebileceğim bir doktor henüz bulamadım. sen bulabildin mi? yada düşük yaşayıp iyi bir doktor bulan var mı?

Son düzenleme:
kızlar rısklı gebelıklerde uzman burcu karamursel i bılıyorum.mesa hastanesınde doktor.benım arkadasımın dogumunu sezaryen o yaptırdı cok memnun ben de tup bebek tedavısınden önce ona muayene olmustum.memnundum.tup ıcın benı hakan yaralıya da o yonlerdırmıstı

öncelikle hayırlı olsun diyorum ben ayhan sucak'ın daimi hastasıyım 8 yıl boyunca 4 kez tüp bebek 2 kez aşılama tedavisi gördüm ama sonuç hep hüsrandı ta ki ayhan beyi tanıyıncaya kadar onun sayesinde şu anda 2 yaşında dünyalar güzeli bir oğlum var ve 1 tanede misafirimiz var 8 haftalık kesinlikle tavsiye edebileceğim bir doktor.hem hastasına yaklaşımı hem doktorluğu hemde profesyonelliği harika

cuneyt genc ozel polıkınlıgı var mesa hastanesınden cıkmak tavsıye edebılırım cıdden supper bır doktor kuzenımınde bebeklerı karnında oluoduu ve kac doktora gıttı cozum bulamadı cuneyt hoca yı bu konuda tek gecermm cukurambarda ozel yerı var
telıde:2863302

arkadaslar bende medıcana hastanesınde doktor arıorum gebelık ıcınn tavsıye etcegınızz doktor varmıı yada hıc medıcana hastanesınde dogum yapan bırılerı

20 hafta 2 günlük hamileyim. medicana dan doç. dr. yusuf üstünün hastasıyım. çok arkadaşımın doktorunu değiştirttim ve yusuf beye yönlendirdim. herkes çok memnun. çok titiz ama masraflar konusunda da çok makul bir doktor.
acıbademle anlaşmanız da varsa medicana doğum masrafları limitsiz, bilginiz olsun. bebek altı ay bile küvezde kalsa karşılıyorlar.

canim oncelikle saglikli bir donem gecirmeni dilerim
ben 19+5 gunluk hamileyim cok sukur suana kadar bir sorun yasamadim ama bizi nelerin bekledigini bilemeyiz ve cok arastirdiktan sonra konusunda uzman bir dr.a gidiyorum hatta oyleki kadin eger bir sıkıntın yoksa yuzune zor bakiyor sanada mutlaka bir kez de olsa gitmeni tavsiye ediyorum fatih uni.hastanesi anabilim dali baskani nilgun turhan cok tecrubeli bir dr.209 88 20 den
randevu alabilirsin ssk ile 120 lira gibi bir ucreti var

herkese selamlar, bende 27 haftalık hamileyim,Allahın izniyle nisan 27 de kızım olacak.Batıkent Bilgi Hastanesine Mine hn. gidiyordum fakat en son bu cumartesi kontrolden sonra bıraktım.
Bana önerebileceğiniz doktor var mı? Şunu belirteyim muayeneye ve doğuma öyle çokk paralar vermek istemiyorum.Yardımlarınızı bekliyorum, teşekkürler...

Merhaba
Yenimahallede Lina Kadın Sağlığı 'nda Dr.Şükran Çakmak var.
Ben internetten bulup geçen sene ona gittim.İyikide gitmişim.Baştan itibaren düşük riski olan bir gebelik geçirsem de doktorumun sayesinde kendimi güvende hissederek çok huzurlu bir hamilelik geçirdim.Çok şükür doktorumun beni sıkı takip etmesiyle en uygun zamanda bebeğim sezeryanla alınarak kurtarıldı.iki gün küvezde kaldı ama çok şükür sağlıkla kavuştuk bebeğimize.
Son güne kadar güler yüzünü ilgisini eksik etmedi.Telefonla arayıp durumumu takip etmesi gerekli gördüğünde merkeze çaırıp kontrollerini yapması kendimi güvende hissetmemi sağladı.Değerlendirmelerini titizlikle yaptı herhangibir yanlışlık olmasın diye başka doktor arkadaşlarına danıştı.
Fiyatlarına gelince SSk lı olarak ultrason dahil muayeneler için 30Tl ödedim.Doğumumu da çok güzel bir hastanede HRSde yaptım.2700Tl ye .bebeğim iki gün küvezde kaldı onun için ekstra parada ödemedim.Yenidoğan için yoğun bakımının olması temiz bir hastane olması nedeniyle seçtim ve oradan da çok memnun kaldım.
Tavsiye ederim.
İnşallah herşey gönlünce olur.

bende ŞÜKRAN ÇAKMAK diyorum vede tek geçiyorum
bende 2 düşük yaşadım
şimdi 7 haftalık hamileyim
kanda pıhtılaşma varmış bende
15 günde bir kontrole gidiyorum çokta memnunum

Medicana Doç. Dr. Yusuf ÜSTÜN.. Tek geçerim ki ben medArt, Bayındır, Güven hastanelerinde de tedavi gördüm, kesinlikle Yusuf Bey diyorum..

kızılayda sevtap hamdemir kılıç var anne şefkati ile yaklaşıyor hastalarına ve psikolojik olarakda çok rahatlatıyor.. hekimliqine sözüm bile yok allah ondan bin kere razı olsun sayesinde bebeqim oldu tavsiye ediyorum

Biri müjde koyuncuya süper doktor tecrübeli bilğili diyor
Diğer arkadaşlarda kesinlikel tavsiye etmiyorum diyor
kafam allah bullak oldu

ankara kızılayda doç. dr. sevtap hamdemir kılıç var tavsiye ederim mükemmel bi doktor, bi kere qörsen konuşsan çok şanslı olduqunu düşüneceksin emin ol

Merhaba sadece yaşadıklarımı paylaşmak istiyorum benim yaşadıklarımı başkaları yaşamasın

Eşim ve ben cocuk sahibi olmaya karar verdik bir arkadaşımızın tavsiyesi üzerine 2010 yılında Dr Sevtap Handemir Kılıç dan özel muayenesinde randevu aldık(180 tl ) muayene sonucunda dr hanım 6 cm capında miyom tespit etti ve bu mıyom a ragmen bıze gebe kalmamızı tavsıye etti. ve sacma sapan bir iki ilaç kullanmamızı istedi. sonra sevtap hanıma acıkcası guvenemedik başka bir doktor arayışına girdik yine bir cok metnini duyduğumuz Gazi Universitesi Prof larından Ahmet Erdem den randevu aldık. (185 tl) ahmet hoca cok sakin ve iyi birine benziyordu. Ahmet Hoca muayeneden sonra Çift rahim ve 3 cm capında miyom oldugunu soyledi, ve diger doktoru eleştirdi.ve benim için rahim içi filmi çekme geregi bile duymadı . Oysaki biz sonradan ögrendik ki böyle durumlarda rahim filmi çekilip rahimin durumu miyomun yeri tam olarak incelenip hamileliğe müsait olup olmadığına karar verilmeliymiş. Ahmet Bey sorunsuz bir sekilde hamile kalabilcegimi söyledi ve hamile kaldıktan sonra takipler için bizi çagırdı.Bu Saygı deger Doktora güverenek hamile kaldım.
SONUÇ : 14+3 de Yogun bir Kanama ve Sancı ile Düşük Yaşadım Bebeğimde hiç bir sorun olmamasına rağmen
Nedeni ise Rahim darlıgından ve miyomum ilk 3 ayda 6,5cm ulaşıp bebeği sıkıştırmasından dolayı.

Ben ve Eşim Bu doktorlara Hakkımızı Helal etmiyoruz baştan tam teşhiş konulup müdahele edilseydi belkide bunların hiç biri yaşanmayacaktı.

Şimdi Gittiğim Doktorum bana Riskli Gebelik durumunda oldugumu bu yuzden rahim içi Filmi çekilmeden hamile kalmamamı bunun hem benim hemde bebegim için riskli oldugunu belirti.

eger Riskli bi gebelik söz konusuysa lütfen bu konuda uzman bir doktora görünün, her adını iyi duyduğunu z doktora da lütfen güvenmeyin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…