Ankara'da revizyon burun ameliyati

srpyvzsry

Üye
Kayıtlı Üye
1 Mart 2017
3
0
47
Herkese merhaba. 2014 yilinda izmir bergama devlet hastanesinde burun estetigi ameliyati oldum. Ilk baslarda gayet uyumlu gorunuyordu fakat sislikler inince ust kisim incecik kaldi. Burun ucumda da hicbir degisiklik olmamis belli ki. Kocaman bir burun ucu ve delikler. Iki ayri burun birlestirilmis gibi sanki. Eskiye gore daha toparlanmis gorunuyor onden bakinca ama dedigim gibi ucu kotu malesef. Ayrica hic nefes alma problemim yokken ameliyattan beri dogru duzgun nefes alamiyorum. Su an Ankarada yasiyorum ve hem maddi olarak karsilayabilecegim sekilde, hem de tekrar hayal kirikligi yasamamak icin uzun suredir arastiriyorum. Ozellikle daha once revizyon ameliyati olan arkadaslar varsa yol gostermelerini rica ediyorum. Ozellikle devlet hastanelerinde gorev yapan doktor tavsiyelerinizi bekliyorum. Fotograflarinizi da tabiki :) Simdiden yardimlariniz icin tesekkur ederim.

Son düzenleme:
Yok mu Ankara da revizyon icin öneride bulunacak? Yaz sonuna ben de olmak istiyorum. Kafamda bir doktor var ama 22 bin tl istedi :KK43: Revizyon olacagi icin herkese de güvenemiyorum. En azindan 1 yillik hasta fotolarini görmem lazim. Burun sekili 1 yildan önce kesin netlesmiyor malesef. Yaşadım gördüm ilk ameliyatimda. Lutfen yardimci olun.

Yok mu Ankara da revizyon icin öneride bulunacak? Yaz sonuna ben de olmak istiyorum. Kafamda bir doktor var ama 22 bin tl istedi :KK43: Revizyon olacagi icin herkese de güvenemiyorum. En azindan 1 yillik hasta fotolarini görmem lazim. Burun sekili 1 yildan önce kesin netlesmiyor malesef. Yaşadım gördüm ilk ameliyatimda. Lutfen yardimci olun.

22bin TL ye kafanizdaki doktor kim

Haldun Kamburoğlu iyiymiş ona baktınız mı

X