Ankara'da oturan hamileler

jade_06

Guru
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2008
878
396
arkadaşlar
biraz önce dün yaptırdıgım test sonucundan hamıle oldugumu öğrendim.Ankarada oturalı uzun süre olmadıgı için hangi hastane iyidir bilemıyorum..Sizin önerecğiniz bir hastane varmı.

canım hayırlı olsun bebişin bende hamileyim büyük doğum (zekai tahir burak)oraya gidiyorum ama gazi de ve maltepede başkent var onlarda çok iyiiii

büyük dogum yani zekai tahir burak hastanesi iyi degil bence tanıdıklarımdan dogum yapanlara bakarak etlik dogum evi öneriliyo tabi sen biraz daha araştır büyük dogumda bebek ölümleri falan oldu bende düşük yaptıgımda orda yattım begenmedim ilgi yok 5 aylık erken dogumumdada 300 gr dogan ve yaşayan bebegimi küveze almadılar

ne mutlu sana tatlım RABBİM sağlıkla kucaklamayı nasib etsin....babayıda senide tebrik ederim..ankarada değilim ... yardımcı olamıyorum ...

canım bende ankaradayım ve 5 aylık hamileyim öncelikle tebrik ederim allah analı babalı büyütsün sakın zekai tahire gitme bence bende ilk 3 ay oraya gittim fakat ilgidar deiller bosuna insanın sinirini bozuyolar

tebrikler canım
hayırlı olsun.
bende ankarada değilim üzgünüm
ama yardımcı olacak çok kişi vardır eminim

arkadaşlar
biraz önce dün yaptırdıgım test sonucundan hamıle oldugumu öğrendim.Ankarada oturalı uzun süre olmadıgı için hangi hastane iyidir bilemıyorum..Sizin önerecğiniz bir hastane varmı.

tebrik ederim çok sevindim.darısı benim başıma
bir doktor önerim olacak sami ulus hastanesi çocuk hastanesiyle birleşti dr.baran kutlay mükemmel dr.arkadaşlarımdan çoğu ona gidiyor çokda memnunlar özel muayehaneside kızılayda tavsiye edrim.

illaki devlet diosan hacettepeyi ve etligi tavsiye ediolar. benim gittigim doktor zekai tahirde calısıo aynı zamanda. ama dogumu buyuk ihtimalle akayda yapıomus. ben memnunum doktorumdan.muayene ucreti 170 tl ama fisfisfis

canım ben hamile değilim ama bikaç hast önerebilirim eğer imkanın varsa lokman hekim hast git bence sincanda etlikte şubeleri var etlikteki elif hanım mükemmel bi doktor çok yardımcı oluyo her konuda seni rahatlatıyo ama devlet hast dersen atatürk hast var etlik doğum evi var

ben de ankara da oturuyorum sakın zekai tahir burak gibi kadın doğum hastanelerine gitme derim ben şu anda iki hastanede birden tetkiklerime devam ediyorum birisi gazi diğeri de fatih ünv. hoşderede orası özel olduğu için son durum maddi duruma bağlı eğer maddi durum el verirse kesinlikle fatih ünv. de doğumu yapmayı düşünüyorum orada doktor doç. candan hanım var çok iyi bir doktor, gaziyi tercih edersen de kesinlikle Aydan hanım derim....

Merhaba ben de dün hamile olduğumu öğrendim.
HRS Kadın Has.Doğum hastanesine gidiyorum.Arkadaşım orada doğum yaptı.çok memnundu.Bu yüzden bende oraya gitmeye başladım.Dünde müjdemi verdiler.
5 yıldızlı otel gibi.Muayene ücreti 216 TL.SSk anlaşmalı bu yüzden tahlillere fark ödeniyor.
Arkadaşımın doğumu bu ocak ayında oldu 2 gün özel oda bedeli ile birlikte toplam 2000TL ye mal oldu.
Çalışanlar bazen samimi görünmek uğruna laubalileşebiliyorlar ama doktor işin uzmanı.Tavsiye ederim.
Bebeğin hayırlı olsun.İnşallah sağlıkla dünyaya getirip kucağımıza sorunsuz alabiliriz.
Sevgiler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…