Ankara'da Labioplasti

Seeelen

Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2020
25
4
34
Ankara'da Labioplasti araştırıyorum doktor tercihinde kadın doğum uzmanı mi yoksa estetik/ plastik cerrah mı tercih edilmeli hususunda kararsızım yardımcı olacak veya deneyimlerini paylaşacak birileri olur mu mümkünse yakın tarih icin?

Ben kadin dogumcuya oldum Esra Cabuk Comert islemi yaptirali 4 ay oldu sekil suan guzel rahatsiz oldugum hersey duzeldi.

İkinci haftada ağrı sızı var mıydı veya günlük hayata ne zaman dönmeye başladınız?

Jinekolog tan yana kullandım ben seçimimi ameliyat olali 2 yılı geçti sanırım.Operasyonu Esra çabuk cömert e yaptırdım.İlk ay zorlu geçiyor ama 3 ayın sonunda şekil düzeliyor ve mutlu oluyorsun.İlk ameliyat olduğunda 9 10 gün dinlen muhakkak zor gecicek ama sonra rutin hayatına dönersin.

Ben de Esra hanımı düşünüyordum ama olumsuz yorumlari okuyunca gözüm korktu iyileşme süresi kişiye göre farklılık gösteriyor galiba 3. Gün ayağa kalktım diyen de var iki hafta geçmesine rağmen zor yuruyordum diyen de

Ne gibi olumsuz yorum okudunuz

Rumuzu hatırlamıyorum ama pişman oldum revizyona gidicem demişti bulursam rumuzu atarım tekrar iyileşme süresi kişiye göre değişiyor galiba onu anladım

Ben inanamıyorum bu konuya 3 günde çok zor.Bende Esra Hanım'ın hastasıyım bi ara biri yazmıştı evet ama daha yeni ameliyat olup buraya sitemde bulunmuştu yazısında beklemesi gerekir şuan noldu bilmiyorum.Bende ilk üye olduğumda okuyordum yorumları ordan biliyorum.Ben memnunum açıkcası ilk ameliyat olduğunda hiçbişeye benzemiycek ama korkma sonradan ödemler indikçe seviniyorsun.İlk hafta ben baktım Allahım bu ne dedim korkunç!Şimdi gördükçe iyiki diyorum iyileşme sürecide en az 1 ay sadece yüzeysel ama dokular 2 3 ayda iyileşir bence.

Bir de kafamı operasyon sonrası muane karistiryor neredeyse çoğu doktor en fazla bir kez ilk haftada muane ediyor oysaki sizlerin yorumuna göre Bir aydan önce şekil bile belli olmuyor

Bir de kafamı operasyon sonrası muane karistiryor neredeyse çoğu doktor en fazla bir kez ilk haftada muane ediyor oysaki sizlerin yorumuna göre Bir aydan önce şekil bile belli olmuyor
1 aydan sonra başlıyor görüntü yerine oturmaya ben gitmiştim ücretsiz muayeneye doktorum yeterince takip ediyor.Bu sizin talebinizle olcak bişey 10. gün enfeksiyon riski var mı diye muayene oluyor ama sonrası için randevu yazdırıp dikişlerin döküldüğü yerleri kontrol ettirmiştim.

Ben kadin dogumcuya oldum Esra Cabuk Comert islemi yaptirali 4 ay oldu sekil suan guzel rahatsiz oldugum hersey duzeldi.
Bende Esra Hanıma karar kıldım.Şuanki durumunuz nedir? Kalıcı bir sertlik vs oldu mu? Benim yürümemde bile problemim var çok rahatsızım.

Olumsuz yorum mu ben bulamadım benimle de paylaşır mısınız?1 aydır tüm sitelerde yorumlarını takip ediyorum.Memnun olanların sayısı çok olduğu için ameliyat olmak istiyorum Esra Hanım'a.

Ameliyat oldun mu bilmiyorum bende 1 hafta önce oldum kadın dogum uzmanı yaptı ameliyatımı.Şuan şişlik hariç bişey gözükmüyor.Fakülteden bir arkadaşım önerisiyle Esra Çabuk Cömerte gittim sonuçları iyileşince göreceğim.

Merhaba durumun nasıl acaba? Şikayetlerin giderildi mi? Asimetri problemi var mıydı ve varsa kalktı mı veya minimize mi edildi

Işte bu iyileşme süreci dert zaten. O belirliyor bence de. Ben de gittim görüşmeye ama pek aklima yatmadi. Başka birkaç doktora daha gittim ve gelen olumlu görüşlere göre kararımı verdim. Gün alındı. Bakalım hayırlısı.

Siz kimde karar kildinız acaba?

Ben esra hnm da dahil bircoguna gittim. Ama her yerde reklamı olan biri cok samimi gelmedi bana. Cok rahat hissedemedim. Bir de iyileşme sureci kafamı karıştırdı. Herkes benzer sureler yazmis. Cerrahi bir islem icin bu kdr cok benzer yorumdan demek ki hep aynı sonuç alinabiliyor diye düşündüm. Mesela Gökçen erdogani cok begendim rahat ettigim bir doktordu ama bana pahali geldi ucreti. Suleyman bey var o da cok iyi ve cok kotu yorumlara sahip ve ucreti yuksek. Ben Kubra Zengin Altıntaş a gittim en son ve yarın için randevuyu aldim. Enerjik biri ve samimi geldi. Fiyati da digerlerine gore ortalama. Yani insan rahat hissedecegi yere gitmeli. Ben iyilesme surecini buradan soranlara yazacagim. Cok faydalanamafim ben buradaki yazilanlardan.

Bu hafta için mi planladinjz ameliyatı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…