Ankara'da Labioplasti

Ben de bugün muane için aradım aslında ama sürekli doktorlara Muane parası vermekten ameliyat parası eridi

Surecte ben de muayene olmak istiyorum. Senin durumuna göre ben de muayeneye giderim. Instagramdan cvp veriyor mu doktorun?
Evet cevap veriyor ilgili biri. Süreci yazmaya çalışacağım. Sorunuz olursa da yarina kdr yazarsaniz sormaya çalışırım

Ben de bugün muane için aradım aslında ama sürekli doktorlara Muane parası vermekten ameliyat parası eridi
Aynen ama muayene parasını işlemden düşüyor olmalı. Ön görüşmede para almiyordu bazısı

Kübra hanım ameliyattan düşüyormuş öyle dedi ya zaten ben de herkese muane olayım istemiyorum ama öncesi sonrası çalışmalarını görmek için gitmek gerekiyor. Her açıdan çok zor bı surec bu ya:KK43:

Kübra hanım ameliyattan düşüyormuş öyle dedi ya zaten ben de herkese muane olayım istemiyorum ama öncesi sonrası çalışmalarını görmek için gitmek gerekiyor. Her açıdan çok zor bı surec bu ya:KK43:
Çok doğru diyorsun. Bu nedenle süreci paylaşmak istiyorum ki faydalı olsun yaptiracaklara. Cok acil değilse bekle istersen ben cevap vermeye çalışırım. Sen kafanin yattığı doktora ya da hastaneye gidersin.

Çok doğru diyorsun. Bu nedenle süreci paylaşmak istiyorum ki faydalı olsun yaptiracaklara. Cok acil değilse bekle istersen ben cevap vermeye çalışırım. Sen kafanin yattığı doktora ya da hastaneye gidersin.
Çok teşekkür ederim canım. Valla bu hafta 30 oluyorum. Yeni yaşıma güzel baslangicla gireyim diyordum korona yüzünden iyice sarktı zaten benimki🤣

Çok yoğun. Bu da zahmetli bı süreç bazı komplikasyonlar da gelişebiliyor doktorla rahat iletişim kurabilmek ulaşabilmek önemli diye düşünüyorum.tabi çok memnun olan hasta yorumları da vardi

X