Ankara'da Labioplasti Yaptırmak İsteyenler

Ankarada Nilgün MARKAL ERTAŞ ve Gözde ERTEN KILIÇ'a ameliyat olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi

OLMAYIIIIINNNN ... Üzülürsünüz hiç gereği yok bir çok hissiniz kayboluyor söyleyim herkeseee.

OLMAYIIIIINNNN ... Üzülürsünüz hiç gereği yok bir çok hissiniz kayboluyor söyleyim herkeseee.
sizin yorumlarinizi okudum fakat dogru teknikle yapildiginda tipki gogus ve burun ameliyatinda oldugu gibi ozguveni yerine getirecegini dusunuyorum. Goguslerimi yaptirdim basta zorluk cektim pisman da oldum ama su an iyi ki yaptirmisim diyorum genital estetikte de istedigim sonuca ulasirsam cok rahat olacak kafam.

Bence herkes kendi adına konuşsun lütfen!!
Ben de bu operasyonu yaptıran biri olarak söylüyorum k kesinlikle hiçbir hissim kaybolmuş değil aksine cinsellik hayatım çok daha özgür, rahat ve öz güvenli (bacaklarımı kasıp aman görünmesin derdim yok, araya bişey mi sıkıştı tasam yok)
Ayna karşısında kendime baktığımda "ben bu vücuda ait değilim" dercesine aradan çıkıntılık yapan bir parça yok en önemlisi ve çok çoookk mutluyum.

Cuma gunune gozde hanimdan randevu aldim labioplasti+yag enjeksiyonu insallah her sey iyi olur:)

Cuma gunune gozde hanimdan randevu aldim labioplasti+yag enjeksiyonu insallah her sey iyi olur:)
Lutfen bizide bilgilendirin bende ozgur kartala olmak istiyorum ana ist gitmek benim icin cok zor olacak en iyisi ankarada olmak...fiyati nedir banada yag dolgusu gerekebilir

kalkistik bir ise insallah sonuctan memnun kalirim pismanlik yasamak istemem. sizinle ozelden konustugumuz icin burdan detayli ameliyattam sonra yazarim

bu isler cok zormus arastirmaktan baska bisey dusunemez oldum. kac kere fikir degistirdim su an Özgür Kartala kombine labioplasti olmaya karar verdim. islemlerini acikca anlatmis icime sindi. yag dolgusundan vazgectim hepimizin gonlune gore olsun

İnsaallah hepiniz çok memnun kalırsınız sonuçlarınızdan.. Takipteyim ameliyatı olunca mutlaka yazın:)

zor kararlar herkesin yapısı farklı acı eşiği farklı süleyman eserdağ ve özgür kartal arasında çok gidip geliyorum araştırdıkça yeni bişeyler öğreniyorum çok zor

X