Ankarada kızlık zarı dikimi yaşayan

Zeynepank1234

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2020
11
-15
30
Merhaba herkese haziran ayında nikahım oldu pandemi nedeniyle Ağustos ayına düğünü aldık ancak aileler anlaşamadı ayrıldık. Bizde düğünden önce birlikte olunmaz eski nişanlımın zoruyla nasılsa nikahlandık diye zorla birlikte oldu söz dedi bozmam dedi ama bozdu. Şimdi düğün olmadı boşandım ama aileme söyleyemedim. Sizlere şunu soruyorum. Ankarada kızlık zarı dikimi yaptıran var mı kalıcı?nerde yaptırdınız? Fiyatı ne kadar Dı? Dikimden sonra adet olunca bozulur mu dikim? Bana yardım edin ne olur illaki vardır birileri beni tehdit ediyor istediğim zaman gelip seni...... Diyor VS ne olur

Yaptırsan da bu adam yine tehdit etmez mi seni
Ben yaptırmadım ama burdan konuştuğum kızlar oldu Meral sönmezer diye bi doktora işlem oldular Allah yardımcın olsun

Bence bu kadar saçma bir sebep ve durum için doktor aramadan önce tehditkar eski eşinize bir çare bulun. Devlet sizi evli olarak ilan ediyorken kimse gelenekleri üstün tutamaz. Aile gelenekleriniz yüzünden tehdit altında yaşıyorsunuz böyle hayat mı olur?! Bir de saçmalığa bak madem öyle nikahı düğünle beraber yapma kararı alsaymış bu çok muhterem aileler siz de bu duruma düşmezdiniz. Lütfen kendinizi daha fazla mağdur etmeyin ve ailenizin geleneklerinin de eski eşinizin de sizi suistimal etmesine izin vermeyin. Ayrıca kendinizi bi yönden şanslı sayın iyi ki de evli kalmamışsınız bu ruh hastası sapık insan müsveddesi ile ! Bu tehditlere son vermek için ailenizle açıkça konuşun bu tavrını ve baskısını anlatın tehditlerini anlatın aileniz ilk başta tepki verse bile yanınızda olacaktır sonra da gidin şikayetçi olun. Siz hakkınızı aramazsanız kimse sizin için hak arayışına giremez ancak çok geç olduğunda veya çok acı olaylar yaşanınca insanlar başkalarının hakkını savunmaya başlar sonuç ise ne olursa olsun hiç bir zaman yeterli olmaz. Elinizi çabuk tutun mağdur olmayın. Sonrasında yine kendi bedeninizde istediğiniz işlemi yaptırırsınız ama siz öncelik sıranızı ve asıl meselenin ne olduğunu şaşırmışsınız.

Nikahlısın zaten ne gerek var buna? Üstüne tehtid ediliyorsun bi de gerçekten bu adamla olmazmış yarın öbür gün gitse yeni eşine ulaşsa çok zor bi durum.

Merhaba herkese haziran ayında nikahım oldu pandemi nedeniyle Ağustos ayına düğünü aldık ancak aileler anlaşamadı ayrıldık. Bizde düğünden önce birlikte olunmaz eski nişanlımın zoruyla nasılsa nikahlandık diye zorla birlikte oldu söz dedi bozmam dedi ama bozdu. Şimdi düğün olmadı boşandım ama aileme söyleyemedim. Sizlere şunu soruyorum. Ankarada kızlık zarı dikimi yaptıran var mı kalıcı?nerde yaptırdınız? Fiyatı ne kadar Dı? Dikimden sonra adet olunca bozulur mu dikim? Bana yardım edin ne olur illaki vardır birileri beni tehdit ediyor istediğim zaman gelip seni...... Diyor VS ne olur
Ailene anlat durumu bir kez. Film cevirmeye hiç gerek yok.

X