Ankarada iyi bir kadın doğum doktoru

zinciriye

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2017
414
522
Merhaba arkadaşlar , ben gebelik düşünüyordum ve bu kontrol sonucund bir sürü sıkıntım çıktı. Rahim duvarında kalınlaşma ,pcos ,rahim ağzında yara,polip ve en sonda prolaktin hormonu yüksekliği.
Benim çok iyi bir doktora ihtiyacım var ve Ankara'da 3 aydır yaşıyor um ve burada hiç kimsem yok bana yardımcı olur musunuz?

Merhaba bende burdan sormuştum Allah razı olsun biri bana yardım etti ve çok memnunum Ankara cebeci tıp hastanesi mamakta doktor esra çetinkaya arayıp randevu alın netten bakın bulursunuz numarasını mamakta sadece girişte 158tl bi ödeme yapmanız gerekli gerçekten çok ilgili bi doktor öneririm size

Çok çok teşekkür ederim bilmediğin bir yerde böyle sıkıntılarla uğraşmak ne kadar da zormuş . Allah sizden razı olsun .

Merhabalar...Hangi şikayetle gitmistiniz ? Yada gebelik takibi için mi gittiniz ?

Bı soru daha sorabilir miyim? Bikac yerde hasta bakmıyor cebecide özele yönlendiriyor gibi bişey yazmışlar. Randevu için nereyi aramalıyız ?
(0312)5957018 canım dediğim gibi bende yeni başladım bir ay oldu daha bu sabah ordaydım bu numarayı ara esra çetinkaya için randevu almak istiyorum de o sana zaten en kısa zamana veriyo randevunu ama işte girişte bi 158tl ücret ödüyorsun 10.güne kadar geçerli sen bi git dene memnun kalırsan devam edersin ama dediğim gibi ben çok memnunum

Bende daha gidemedim regl dönemimi bekliyorum inşaAllah bende memnun kalırım . Sizin herhangi bir probleminiz var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…