Göz Makyajı Ankara'da carmina marka makyaj ürünleri satan kozmetikçi var mı?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

gingerr

Guru
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2008
444
7
arkadaşlar ankara kızılayda carmina marka makyaj ürünleri satan kozmetikçi var mı? kısa bir süreliğine ankaraya geliyorum.vaktim olmadığı için bütün kozmetikçileri gezemeyeceğim.

bende bursada bulamadım carmina yı mineralli föndötenini ve pudrasını alıcaktım nette gördüm aşırı kapatıcı bir fondöteni var isteyen bakabilir netten:26:

kozmetikçileri gezdim ama diyorlar ki carmina piyasadan bütün ürünlerini toplattı.sanırım sebebi şu: huncalife diye bir katalog gördüm aynı avon tarzı.içinde carmina ürünleri vardı.galiba piyasadan toplatma sebebi avon gibi katalogdan satışının yapılacak olması.

Carmina, Huncalife ile ortak girişimde şuanda ve tüm ürünlerini Huncalife olarak satacağını duydum.
Geçen mağazalara ürün tedariği yapmamalarının nedeni de buymuş.

Son düzenleme:
Avon dore beğenmedigım gibi hunca da beğenmedim şampuanlar da sls yok diyor als var o zaman. Hemde iki çeşit bence bu tam bir iki yüzlüluk . İnsanlar biraz araştırsa hemen anlayacak icinde zararli madde olduğunu ama temsilcileri nasil eğitiyorlarsa kadin yemin ediyor cok iyi biliyorum şampuanlar da hic bir zararli madde yok. Tüm parfümlerimiz alkolsüz diyor ya. İnsan biraz araştırır ya bu mesajımı da her hunca yerine kopyalicam araştırsın öyle alsın insanlar. Bu arada ben de araştırmadan temsilci oldum malesef

carmina ürünleri huncLİFE KATAlogunda yer alıyor artık ürünlerden almak isterseniz bilgi verebilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…