Ankarada Botoks Dolgu Yaptırıp Doktor Tavsiye Edebilecek Arkadaşlar Buraya....

Merhaba arkadaşlar, uzun zanandır iyi bir dermatolog arayışindaydim. Daha onceden birkaç doktora dolgu botox için başvurdum fakat hiçbirinde istediğim sonuca içime sinen uygulamaya rastlayamadim. buradaki yorumlardan yola çıkarak dr özge banu başsoy hanıma gittim. Kendisi çok hanimefendi, işine hakim olduğu da her halinden belli. 2 kez dolgu + botox yaptırdım, sonuç mukemmel, şiddetle tavsiye ederim, söğütözü nde muayenehanesi var. Ben co

Burnumdaki cokuntu ve nazolabial cizgiler icin dolgu yaptirdim memnun kaldim bidahaki ayda cildimdeki lekeler icin gidicem Mehmet Akgune yaptirdim memnun kaldim yaptircaklar icin oneririm

ben çukurambarda ve ümitköyde bir doktora gidiyorum çok mennunum. ama burada isim yazmak istemiyorum. isteyen varsa özelden yazabilirim. Birisi botoks da çok iyi biriside dolguda.

Kaz ayagı botoks ve kas arası botoks yaptırmıstım. Eskı Gata doktorlarının hemen hemen cogu ıyı gercekten. Onemlı olan botoks yaptırdıktan sonra herzaman deyıl ama 4. Ayda bazen modıfıye gerekebılıyor. Bundan doktorunuzun ucret ıstememesı gerekıyor. Ilacın markası ve yuzunuze gore ılac dozu kullanımı hangı noktalara uygulayacagı cok onemlı. Hsyn hocadan memnun kaldım . Botoks yaptırdıgınızda ınsanların botoks yaptırdıgınızı anlamaması ama cızgılerınızın yok olması onemlı.

ankarada meslek hastanesinde orkun erden e yaptırdım. fakat suan ayrılmış olabilir . 2 seans yaptırdım 6 ay arayla gayet güzel sonuç aldım. fiyat olarak da uygun.

Merhaba simdi ne durumdasiniz acaba merak ettim. Duzeldi mi cukurluklar kaldi mi. Tekrar yaptirdiniz mi

Mehmet Akgünden memnun kalanlar ya reklam ya ayrıcalıkları var yada ilk daa gittikleri için güzel uygulamanın bilincinde değiller.dinlemeye tahammülü olmayan,artı uygulamalar için ısrar eden hatta demoralise etmeye çalışan uygulamadan sonra hiçbir itirazı yada şikayeti kabul etmeyen bir dr.bende burda okudum olumlu yorumlara inanarak gittim işlemden sonra iğne yerleri küçük bezeler şeklinde bir hafta düzelmedi karşılaştığım muamelede üstelik

ben çukurambarda ve ümitköyde bir doktora gidiyorum çok mennunum. ama burada isim yazmak istemiyorum. isteyen varsa özelden yazabilirim. Birisi botoks da çok iyi biriside dolguda.
botoks doktorunuzun adini yazabilir misiniz? Bir de tecrübelerinizi paylaşabilir misiniz? Etkisi geçince sarkma oluyor mu?

muhittin eski paragözz çinggene doktor

kim o kadın doktor adını yazar mısın lütfen

Merhaba eritme eslemi yaptirdiktandonra kirsiklik oldumu veya cokme bende yaptirmak istiyorum lutfen cvp yazin

evet ben de botoks ve dolgu düşünüyorum. Memnun olduğunuz doktor isimlerini bana yazabilir misiniz rica etsem?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…