Ankara yumurtlama takibi doktor ?

Varlayok30

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2021
37
7
Merhaba kızlar . Ankara’da yumurtlama takibi yapacak özel klinik veya özel hastanede bildiğiniz doktor var mı ?? . Ben sadece yumurtlama takibi için gitmek istiyorum

Ben ozlem aksu sonmezere gittim ilk ayda hamile kaldim cok tecrubeli ilgili 2 3 gune bir surekli gidip yumurta takibi yaptik ona gore destek oldu sagolsun

ÇATLATMA HARİCİ HANGİ İLACI KULLANDIN ? 18 GÜNÜMÜ PİK GÖRDÜN OVÜLASYONLA. BENDE BU TAKİB İÇİN GİTMEYİ DÜŞÜNÜYORUMDA NELER YAPILDIĞINI AÇIKÇA YAZABİLİRMİSİN ?
Ben 5 gun sabah aksam klomen kullandim en buyuk yumurta 18 mm olmustu ovitrelle vuruldum 14.gun fakat vurulduktan sonra kimyasal gebelik yasadim. Ondan sonrako ay hemen ilacsiz tedavisiz hamile kaldim

Ben 5 gun sabah aksam klomen kullandim en buyuk yumurta 18 mm olmustu ovitrelle vuruldum 14.gun fakat vurulduktan sonra kimyasal gebelik yasadim. Ondan sonrako ay hemen ilacsiz tedavisiz hamile kaldim
Çok teşekkür ederim allah tamamına erdirsin. Bende femara ile kimyasal gebelik geçirdim. Sanırım yumurta büyütmede kullanılan ilaçlar yumurtanın kalitesini bozuyor. Hayırlı olsun.

Çok teşekkür ederim allah tamamına erdirsin. Bende femara ile kimyasal gebelik geçirdim. Sanırım yumurta büyütmede kullanılan ilaçlar yumurtanın kalitesini bozuyor. Hayırlı olsun.
Merhaba,
Bende adetin 5. Gününden beri sabah akşam 1er tane günde 2 tane klomen kullandım dün akşam itibari ile bitti. Doktor ilaç biter bitmez 2 gün sonra gel dedi yarın kontrolüm var ama normalde yumurtlamam adetim 14. Günü felan oluyor ve yarın 11. Günüm yumurta geliştiğine dair hiçbir şey hissetmiyorum. Çünkü normalde göre daha 3 gün var. Sizce klomenin etkisiyle erkenden büyümüş müdür.

merhaba

kaç yumurta gördü adetin 5 günü ? tüp bebekte bile 5 6 yumurta olsa bile çok bişey hissetmiyordum. ama 10 üzeri yumurtası olanlar hissediyor. Normal yani sizin. Klomen iğneler gibi değil yavaş büyür 2 veya 3 yumurta ideal boyuta gelir. yarın doktora gidince banada yazarsanız sevinirim. Umarım hepimiz hayalimize kavuşuruz.

O gün gittiğimde 3. Günümdü adetin. Yumurtadan felan bahsetmedi. 5. Gün içmeye başla sabah akşam bitince 2 gün sonra gel yumurta takibi yapalım dedi. İnşallah güzel büyümüştür büyümediyle bile tahmini birşey söylerse güzel olur çünkü çalışıyorum iki gün sonra bir daha gel derse gidemem. Tahmini söyler işte atıyorum şu gün iğne vurun derse güzel olur.

Merhaba
Doktora gittim bugün yumurtan baya güzel iğne al gel vuralım dedi şimdi iğne vurulucam.

Merhaba
Doktora gittim bugün yumurtan baya güzel iğne al gel vuralım dedi şimdi iğne vurulucam.
MERHABA ÇOK SEVİNDİM. O ZAMAN BUGÜN YARIN DEĞERLENDİRMENİZ LAZIM. HAYIRLI OLSUN. İLAÇLA TABİ ERKEN BÜYÜDÜ. ÇATLATMA İĞNESİ ŞİŞKİNLİK SICAKLIK ARTIŞI KASIK AĞRISI YAPAR BU BELİRTİLERE TAKILMAYIN. DOKTORUN DEDİĞİ GÜN TESTİNİZİ YAPIN. ERKEN YAPARSANIZ İĞNEDEN DOLAYI YALANCI POZİTİF GÖRÜRSÜNÜZ. NE GÜZEL ÇALIŞIYORSUNUZDA AKIŞINA BIRAKIN RAHAT OLUN STRES SAKIN YAPMAYIN. ALLAHIN İZNİYLE TUTACAK İNŞALLAH.

Yaaa bana şimdi dediki doktor 30 saat sonra yumurta çatlar bugün ilişki yok yarın olacak şekilde bir gün var bir gün yok ilerleyin dedi.
Ben şimdi bugün yapmıcam ya yarın 30 saatten önce yapmam gerek dimi. Bilginiz var mı.

BAZI DOKTORLAR EĞER SPERM ÜRETİMİNDE SORUN YOKSA HERGÜN OLMASI DAHA AVANTAJLI OLUYOR. SPERM SORUNU VARSA GÜN AŞIRI ÖNERİYORLAR. YUMURTANIZ ORTALAMA 36 SAAT İÇİNDE ÇATLAYACAK. YARIN OLMASI İLK DAHA İYİ OLUR. SPERM 2-3 GÜN RAHİMDE CANLI KALIYORMUŞ. AMA SORUN YOKSA HERGÜN DENE DERİM.

İLİŞKİDEN SONRA EN AZ 1 SAAT KALKMA. KALÇANIN ALTINA YASTIK KOY. SONRA RAHAT EDERSEN HİÇ KALKMA SABAH DUŞUNU ALIRSIN AMA ILIK SUYLA SICAK OLMASIN.

İşte eşimde öyle bir sıkıntı var mı bilmiyoruz.
Doktor 1e gün ara ile önerdi.
Şimdi yarın bir saati var mı yapmamızın 30 saat öncesinde mi yapmamız gerekecek

İşte eşimde öyle bir sıkıntı var mı bilmiyoruz.
Doktor 1e gün ara ile önerdi.
Şimdi yarın bir saati var mı yapmamızın 30 saat öncesinde mi yapmamız gerekecek
YARIN GECE İSTEDİĞİNİZ SAATTE OLABİLİR. 1 GÜN ES GEÇERSİNİZ O ZAMAN DOKTORUN DEDİĞİ GİBİ SORUN OLMAZ. SPERM 2 GÜN VUCUTTA YAŞIYOR. EŞİNİZ KENDİNİ BİLİR SORUN YOKSA EREKSİYON OLUYORSA YAPIN BENCE İLK 2 GÜN ÇOK ÖNEMLİ.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…