Ankara Tüp bebek fiyatları 2024

merveEqE

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2024
23
5
26
Kızlar 1 başarısız tüp bebek denemem oldu kimyasallar sonuçlandı şimdi iyi bir tüp bebek merkezi ve fiyat araştırıyorum önerileriniz varmı

Bende 20 gün sonra başlamak istiyorum ama hangi hastaneye gitmeliyiz bilmiyorum azosprem olup olumlu tedavi olanlarda yazabilir mi?

Kızlar 1 başarısız tüp bebek denemem oldu kimyasallar sonuçlandı şimdi iyi bir tüp bebek merkezi ve fiyat araştırıyorum önerileriniz varmı
Merhaba bende ankara memorial aygül demirol a gidiyorum 18 eylülde ilk transferimi oldum bende hiçbir şey yoktu eşimin spermi az ve yavaştı bakalım 30u test yapcam dua ediyorum hayırlısı olsun hakkınızda

Merhaba bende ankara memorial aygül demirol a gidiyorum 18 eylülde ilk transferimi oldum bende hiçbir şey yoktu eşimin spermi az ve yavaştı bakalım 30u test yapcam dua ediyorum hayırlısı olsun hakkınızda

merhaba inşallah güzel haberi alırsınız bende aygül hocaya gidiyorum henüz hiç toplama olamazdı bu ay 2 yumurtam kist olmuş operasyon olacağım cuma günü operasyonla kistleri boşaltacak ve prp yapacak benim amh düşük. Insalalh bende o aşamaya gelebilirim

İnşallah sağsalim kucağınıza alırsınız

Selam hanımlar ben Bilkentte 2. Aşılamamı oldum negatif olursa Zübeyde hanıma direk Tüp bebek için gideceğim ancak yaşım 28 Tüp bebek servisi polikliniğinden randevu alacağım bunun şartları ne beni neler bekliyor süreç nasıl yardımcı olur musunuz?

merhabalar, öncelikle umarım bir an evvel çocuk sahibi olursunuz. Eğer anlatmak sizi üzmeyecekse birkaç şey sormak isterim. Ben de tüp bebek tedavisi görüyorum ve 10. ve 12.gün değerlerim hem düşük hem de 2 kat artış göstermedi. Doktorum ilaçlara devam etmemi ve 4 gün sonra tekrar test vermem gerektiğini söyledi. Kimyasal gebelik olma ihtimali çok yüksek hatta ben kabullendim sadece doktorun dediklerini yapmamış olmamak için ilaçlara devam ediyorum. Göğüslerimde inanılmaz hassaiyet var, herhangi bir lekelenmem yok. Sizin süreciniz nasıldı, en önemlisi ilaçları kestikten sonra mı adet oldunuz yoksa kesmeden mi? Estroferm ve progestan fitil ile iğne kullanıyorum belki de onlar adet olmamı engelliyordur. Biraz bilgi verebilir misiniz süreciniz hakkında acaba?

Merhabalar güzel dilekleriniz için teşekkür ederim Allah isteyen herkese versin inşallah aratmasın rabbim üzülmek çözüm değil ben iki embriyo transferi yaptırdım 9gün testim 99 dun belki ikiside tutunmuş olabilir denildi iki gün sonra 90 oldu doktor aynı şekilde ilaçlarına devam et belki biri düşüyordur dedi ama biri düşse bile yine artması gerekiyordu 100 ün üzerinde olması gerekiyordu bende ogün olmayacağını anladım umut bağlamadım tekrar test verdim 30 a düşmüş ilaçları kestim olmayacağını bile bile iğne vurmak çok zordu 1 hafta sonra adet gördüm bu ara 1 aylık olay benimde yeni sayılır kıbrısta tedavi oldum ve kesin konuşuyorlardı 26 yaşındayım çok olacağına inanmıştım iki embriyo 4 AA kalitedeydi ama nasip olmadı

Merhaba , İstanbul bahçeci umut tüp bebek merkezi prof dr Ebru Öztürk’e gitmiştim ve ilk denemede bebeğim oldu tavsiye ederim güler yüzlü pozitif bir insan işini de iyi yapıyor.

Ben
Merhaba , İstanbul bahçeci umut tüp bebek merkezi prof dr Ebru Öztürk’e gitmiştim ve ilk denemede bebeğim oldu tavsiye ederim güler yüzlü pozitif bir insan işini de iyi yapıyor.
bende ankaradaki bahçeciye gideceğim galiba hatta Ebru hanımı duydum onu düşünüyorum ama Ankara’da diye biliyorum

Aynı şekilde benimde eşimden kaynaklı tedavi görüyoruz nasıl geçti inşallah olumlu sonuç almışsınızdır

Birde erkek kaynaklı bizim eşinize ilaç verdimi ilaç kullandı mı ilk denememde eşime ilaç takviye hiçbirşey vermediler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…