Gebeliğe Hazırlık ankara şehir hastanesi infertilite bölümü

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Babycatt

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2020
50
13
Merhaba arkadaşlar, bir süredir Ankara Şehir Hastanesi'nde infertilite bölümüne gidiyorum. 1 senedir bebeğim olmuyor. Burada tedavi gören kişilerle yardımlaşmak ve tecrübelerimizi paylaşmak için bu konuyu açtım.

Bende orayı hsg için aradım çekilip çekilmediğinden haberleri yok

Merhaba arkadaşlar, bir süredir Ankara Şehir Hastanesi'nde infertilite bölümüne gidiyorum. 1 senedir bebeğim olmuyor. Burada tedavi gören kişilerle yardımlaşmak ve tecrübelerimizi

Son düzenleme:
Agustos ayinda tedavi amacli gitmistim pcos ve polip oldugu soylendi polip icin histeroskopi yapilcakti ancak gun almak gittigimde pandemiden dolayi islemi yapamicaklarini soylediler ve bundan dolayi hastane degisikligi yaparak etlik e gittim ancak orda tekrar ultrason istediler ve simdi yapamicaklarini soylediler bi ay daha atti o ayda yanlis randevu verdikleri icin gecen ayda olamadim bu ay icin randevu aldim insallah bisey cikmazsa olacagim sonra tedaviye baslanicak ama hangi hastaneye gidecegimi bilmiyorum buyuk ihtimal tahlillerin sureleri gectigi icin tekrar tahlillerle ugrasmak zorunda kalicam

Geçmiş olsun, kusura bakma kimse yazmayınca anca görüyorum. Evet birkaç işlemi durdurmuşlar pandemiden dolayı. Histereskopi yapmadan da tedavi başlatmazlar önce tüm tahlilleri görmek istiyor şehir hastanesi

Sanırım şuan pandemiden dolayı çekilmiyor ama ben zaten korkuyordum özel bir hastanede çektirmiştim diğer tüm tahlilleriniz tamam mı?
Evet tamam bende özelde düşünüyorum bu ay dr la konuşup çektirmek istiyorum

Geçmiş olsun, kusura bakma kimse yazmayınca anca görüyorum. Evet birkaç işlemi durdurmuşlar pandemiden dolayı. Histereskopi yapmadan da tedavi başlatmazlar önce tüm tahlilleri görmek istiyor şehir hastanesi
Su an etlige gidiyorum ayin 17sinde randevum vardi ama hastalanmadigim icin erteletmek zorundayim yine

Canım şu an açikmi tup bebek bolumu sehir hastanesinde? Tahliller tamsa direk baslatiyolarmi?
tüp bebek bölümü açık mı bilmiyorum ama tüp bebeğe o şekilde başlanmıyor diye biliyorum. Cunku tahlillerini tamamladıktan sonra yumurta takibine falan başlıyorlarmış, tahminimce tüp bebek tedavisi olmadan hamile kalamayacak kişileri tüp bebeğe yönlendiriyorlardır biliyorsunuz normalde ok pahalı bir tedavi çünkü

evet canim biliyorum 3 kez yaptirdim. Zaten baslangic yumurta takibiyle oluyor. Tup bebek sartlarinin basinda zaten evliligin yilinin 3 yili gecmesi geliyor. Ayrica devlet bana pahali gelmez 3 kez ozelde denedim cunku

Bende sehir hastanesinde yaptırdım tüm tahlillerimi yumurta takibi klomen ve catlatma ignesiyle dün aşılama yapıldı şuan işlemler devam edio pandemiden durdurulmadi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…