ANKARA kadınlar kulübü buluşuyoooooooor

Buluşmaya katılmayı planlıyorum..Hafta sonu olmasının nedeninin evli yada bekar olmakla bir ilgisi yok.Genelde çalışıldığı için öyle oluyor.
Gurbumuzda her türlü medeni halden kişi var..katılmak tanışmak isteyenleri aramızda görmek isteriz :KK34:

ilgisi şöyle var hafta sonrları eşlerimiz evde oldugundan onları bırakıp çıkmıyoruz. hafta içleri daha uygun evli kişiler için

dedikodu olursa kulagıma gelirse hemen ifşa etcem..
iyi yapmışsın bende arabayı sanayiye götürdüm :) yaptırdım, kardeşime yalakalanıyom araba için :KK1: yimemi ende yaptım. şimdide dikemne geliyoz sana çaya :KK1: 1950 tane kaldı
bencede artık dedikodu istemiyoruzz olursada yazacazz:)

napım kuzum evi temizledim yemek yapdım akşama banyom kaldı yok başlamadımki yarın başlıcamainş

senin bitimiii pekiiii ???

Arkadaşlar bölümümüz geyik değil. konunun içeriğiyle ilgili paylaşımlara yer verelim lütfen..

flz cafeye bayılıyorum haftanın 2 günü kesin giderim oraya manzarası süper bende gelebilirsem gelirim kızlar:KK52:

Arkadaşlar bölümümüz geyik değil. konunun içeriğiyle ilgili paylaşımlara yer verelim lütfen..

ne geyiği muhabbet etmeyeceksek ne anladım bu işten ben? nese melis sincera saykopat beren hadi gidelim başka topiğe burası bize göre değil :KK1:
hepimiz birbirimizi tanıyoruz zaten burdada konsuurz sizlede tanısırız dedik nese salla

ne geyiği muhabbet etmeyeceksek ne anladım bu işten ben? nese melis sincera saykopat beren hadi gidelim başka topiğe burası bize göre değil :KK1:
hepimiz birbirimizi tanıyoruz zaten burdada konsuurz sizlede tanısırız dedik nese salla

Alıştık artık ordan orayaa :)) Hadi aç yeni topik topuklayalım burdan buranında tadı kaçmış zaten :)

evvveeeeeeeeeeeeeeeeeeet arkadaşlar buluşmaya son 13 gün kaldı hepinizi sevgiyle bekliyoruzzz
:nazar::nazar::KK4::KK4::KK55::KK55::KK52::KK52::KK64::KK64::KK70::126::126:

$arkadaþ.jpg

:nazar::nazar::nazar::nazar::KK4::KK4::KK4::KK4::KK8::KK8::KK8::KK8::KK9::KK9::KK9::KK16::KK16::KK24::KK24::KK19::KK19::KK19::nazar::nazar::KK19::KK19::KK9::KK9::KK52::KK52::KK64::KK64::KK62::KK62::102::102:
evet buluşmaya 12 günümüz kaldı arkadaşlarrrrr

Eklentiler

• $best-friends24.gif
    $best-friends24.gif
    25,7 KB · Görüntüleme: 92
X