Ankara Doğum için Liv mi - Acıbadem mi

Merhaba,
Son karar olarak Hülya Kula hocaya gidiyorum. Doğumu memorial yada tobb da yaptırıyor. Hastanelerde hiç istediğim gibi bir karşılama olmadı hiç dünyanın parasını verip bana hayrına bakıyorlar gibi bir tepkiyle strese girmek istemedim .

Liv için ticarethane gibi olduğundan yorumlar vardı, siz de okursanız google yorumlarda da burda da baya memnun olmayan var, tabi memnun olan da çok. Bence hastane işi tamamen nasip size denk gelen doktor hemşireler ile ilgili tamamen. Liv'e gittiğimizde doğum paketinin içeriğini anlatıp direk önüme kağıtları koydular sanki karar vermişim satın alıyormuşum gibi, doktorla bile görüşmemiştim.

Evet, en son giden bi arkadaşım da bıraktı Liv’i. Doktorların ilgisizliği yüzünden.
Ben de Medicalpark’a gitmeye başladım ama bakalım.
Umarım memnun kalırsınız, istediğiniz gibi olur hayırlı olsun

Buna çok katılıyorum ya ben. Ben de özel muayenehaneye gidiyorum hastaneye arada bi tahlil vermeye gidiyorum, kapıda beklemesinden doktorun tavrına kadar her şey çok daha farklı oluyor, muayene süreleri bile yarı yarıya belki daha fazla fark ediyor

Kuzenim Medicalparkta doğum yapmıştı doktoru kim hatırlamıyorum ama memnun kalmıştı. Bize uzak olduğu için tercih etmek istemedik.
Teşekkür ederim, sizin içinde hayırlısı olsun inşallah

Çoğu özel hastaneyi gezdik gerçekten öyleler yani danışmadaki çalışanlardan hemşiresine doktoruna asla yüzüne bakmıyorlar. Hastanede zaten yaptıracağım test sayısı sınırlı olduğundan gerek yok illa hastaneyle anlaşmaya diye düşündüm. doktorum anlaşmalı laboratuvarına gönderdi ikili tarama testini ve kan testlerini 2000 tl gibi bişey tuttu sanırım. Hele böyle çok fazla bir tahlil ücreti çıkmayınca tamamen vazgeçtim hastaneden filan
Doktorumla bir saat kadar görüştük yani özel hastanede 10 dakika tanışmak için zor girdik içeri inanılmaz garipler sanki 50 tl verecekmişiz gibi bir tavır çok değişikler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…