Ankara / Demetevlerde A(Rh)+ Acil Kan Lazım :(

Öncelikle çok geçmiş olsun, bende kansızlık var ve şu an tedavi görüyorum, bu yüzden malesef ben kan veremiyorum ( çevremdeki herkese iletecem, umarım hastamıza bi faydamız dokunur, çok zor bi durum, Allah tan acil şifalar diliyorum.

Kan grubum uymuyor, ben yardımcı olamıyorum maalesef

Peki arkadaslar, bu durumu askeri birliklere ve/veya üniversitelere bildirirsek acaba daha cok katkı alabilir miyiz?

Buralarda kendileri veya esleri calısanlar vardır elbet..

Ben de ulasabildiklerime durumu ileteceğim..
Acil şifalar diliyorum..

Canım çok geçmiş olsun.Benim kan grubum 0Rh+ :çok üzgünüm: Ama tanıdıklara sorup araştırır ve verdiğiniz numarayı iletirim.Rabbim acil şifalar versin.En kısa zamanda hastanız sağlığına kavuşur umarım.

gecmıs olsun ALLAH şifa versın.. malesef bnm de kanım uymuyor..

diğer butun herseye uyuyorum ama en önemlısı kan tutmuyor..

ınsallah bulunur gereklı olan kan en kısa zamanda

Günaydın,
Hala kana ihtiyacınız varsa, bulabilirim. Bana kesin bir cevap verin araştıracağım. Sağlık Bakanlığında çalışıyorum, burada çalışanları yönlendirebilirim. Geçmiş olsun.

Canım bende Ankaradayım ama hamileyim, ayrıca eşimin ve ailelerimizin kan grupları da uymuyor. Ama iş arkadaşlarıma da ileteceğim bu durumu, uyan birileri çıkarsa mutlaka irtibata geçerim.
Çok çok geçmiş olsun acil şifalar.

Umarım çok daha fazla kişi bulunabilir ama yapabileceğim pek bişey yok. Kanım tutuyor hamileyim ama onun ötesinde demir hap ve şurupları içiyorum. Zaten değerlerim pek iyi değil. Geçmiş olsun.

benimde ne yazık ki kan grubum tutmuyor.ama ankara metrosunda anons yaptırdığınızda illaki biri çıkıor aklınızda bulunsun.bi kaç kez yakın çevremem kan lazım olduğunda öyle yapmıştım.yardım edemediğim için kusura bakmayın

çok çok geçmiş olsun, allah şifalar versin öncelikle.kan vermeyi çok isterdim ama almıyorlar ki, anemim var derin demir eksikliği o yüzden bana vermeye kalkışıyorlar.
kusura bakmayın ihtiyacı olan birine kan vermeyi bende çok istedim hep ama olmuyor üzgünüm

çok geçmiş olsun..maili şimdi aldım ..hemen bütün tanıdıklarımla irtibata geçiyorum inşallah uygun verici bulunur canım..benim ve ailemin kan grubu malesef uymuyor..Allah şifasını versin

çok geçmiş olsun..Allah yardımcıları olsun..ben de veremiyorum ama tanıdığım herkese iletiyorum..inşallah gerekli kan bulunur...

benim kanım uyuyor ama hamileyim inşallah bende ileteceğim ulaşabildiklerime allah yar ve yardımcıları olsun tez zamanda şifa nasip etsin rabbim

[B cok gecmis olsun ben ankara dayım ama benim kanim uymuyor Allah acil sifalar versin insaallah bulunur... [/B]

çok geçmiş olsun.Allah yakınlarına güç kuvvet,hastamızada acil şifalar versin inşalllah.bizde babamdan dolayı akciğer ca ile uğraşıyoruz 3 aydır.nasıl zor bir durum olduğunu biliyorum.bende astım olduğu için ilaç kullanıyorum maalesef birde düşük kilodan dolayı kan veremiyorum ama tanıdığım herkese mailinizi ileticem.umarım faydalı olabilirim size.çok geçmiş olsun.

nevim yeni gördüm rabbim yardımcınız olsun acil şifalar diliyorum
okurken tüm yazanları gözlerim doldu içim kabardı insanlık halen var dilerimki tüm okuyan ve yazanların kan veremesekte duamızla hastanıza şifa verir inşallah rabbim

allh acil şifalar versin ankaradaki tüm tanıdıklarımla iletişime geçeçeğim dualarımızla yanınızdayım

acıl sıfalar dılerım ben hepatıt gecırdım. yakınlarımada soyleyecegım.ınsallah buluruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…