ankara da hymenoplasty oldum

Nasıl tutmuyo ya o kdar yapan var sitede hrpsi yalsn mi hangisine insnicaz ki sen nerde yaptrdin kaliciyi
Ceylan ilhanda yaptırdım söğütözünde bir çok yere sordum kimse kesin kalıcı yaptık garanti olur demedi son hafta gelin kontrol edelim dedi o zamanda dikiş atılıyo

Kalıcı tutmuyor tutsa bile vajina yapınız değişiyor çok bilindik burada da çok duyulan bir doktora yaptırdım tuttu ama açılmıyor eziyet, zaten normalde de var olan yöntem geçici eğer oluyorsa gerçekleri söyleyin olmuyorsa geçici olanı yapın.

Kalıcı tutmuyor tutsa bile vajina yapınız değişiyor çok bilindik burada da çok duyulan bir doktora yaptırdım tuttu ama açılmıyor eziyet, zaten normalde de var olan yöntem geçici eğer oluyorsa gerçekleri söyleyin olmuyorsa geçici olanı yapın.
Hangi sehirde yaptrdin kalici mi yaptrdin canim

Selamlar eski yorumlarınızda kalıcı yaptırdığınız kişininin meral dr. olduğunu gördüm. Tuttu yazmışsınız ama sonra tutmadığını yazmışsınız. Çok sıkı dikim olduğundan açılmadı mı? Dikim sonrası ilişki denemesi oldu mu, kanamanız oldu mu yani? Ben de ankarada meral hanıma gitmeyi düşünüyorum. Bu sebepten yorumlarınız benim için önemli. Tecrübe yaşamış biri olarak beni aydınlatırsanız mutlu olurum.

Sevgili kızlar ben küçükken parmağımı itmiştim oraya ve pembe beyaz kan gelmişti. O zamanlar bilmiyordum böyle bir şeyi. Nişanlım da bu konuya önem veren ve o ilk ilişkideki bekaretin bozulmasını deneyimleme arzusu olan biri. Ben de önem veren biriyim ama ne fayda.. Bu devirde beni en iyi tanıyan, seven kişiye bile bunları anlatsam inandırıcılığı olacağını sanmıyorum. Ankarada kalıcı işlemi gerçekten tutturan, düğün haftası beni oralara tekrar çağırmayacak bir doktor arıyorum. Ankarada bunu tecrübe etmiş, ilişkiye girip kanama sonucu alabilmiş kızlar lütfen bana yazabilir misiniz? Meral sönmezer, esra demir yüzer, dr sebahat turan, yeksin helvacıoğlu bu isimleri araştırıyorum.. Bu isimler dışında da sonuç alan varsa lütfen yazın kızlar. Şimdiden teşekkürler

X