Ankara buluşma fotağrafları

HİÇ ÜZÜLME TATLIM İNSAN SEVDİKLERİNE KIRILMAZ

EVET BİLİYORUM SEN BENİ BEĞENİYORSUN DEĞİLMİŞeniz

BENDE SENİ ÇOK BEĞENİYORUM SAHTE MIKTAR

GÜNAYDIN CANEY,

YANİ BANA TAŞ ATMAZSAN İŞİN RAST GİTMEZ DEMİİ :dilcikar:

YENİ MIKTARLIK SEÇİMLERİNDE ADAY OL BARİİ NAPİİM SENDEN KURTULUŞ YOK :1hug:

:1shok:
GÜNAYDIN CANEY,

YANİ BANA TAŞ ATMAZSAN İŞİN RAST GİTMEZ DEMİİ :dilcikar:

YENİ MIKTARLIK SEÇİMLERİNDE ADAY OL BARİİ NAPİİM SENDEN KURTULUŞ YOK :1hug:

:1shok::1shok:kalimeram kaymaklı kadeyifim hoş geldin ben bu aralar çok yoğunum Şeniz
hani gezmelerden bişi getirmedin bize :mymeka::1no2:aradım yok bişiçik kendinimi getirdin sadeenek

Günaydınlar canlarım,Ankara köşemiz bekleriza.sherşey gönlünüzce olsunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnkaydirigubbakcemile5ŞenizŞenizŞeniza.s.a.s.

SİM ANKARANIN SULTANLARIIIIIIIIIIII
Dua ve ibadet, Allah ile olmaktır. Allah ile olan kimse için ölüm de, ömür de hoştur.

CUMANIZ MUBAREK OLSUN

:1shok:

:1shok::1shok:kalimeram kaymaklı kadeyifim hoş geldin ben bu aralar çok yoğunum Şeniz
hani gezmelerden bişi getirmedin bize :mymeka::1no2:aradım yok bişiçik kendinimi getirdin sadeenek

EVET KAYMAKIM KENDİMİ GETİRDİM YETMEZMİİİİİ

kalimera nerelerdesin yaa. hazır mı benim kociş adayım bakiim. ben başladım çeyiz hazırlıklarına sen beni umutlandırdın diye umutlarımla oynamıyosun dimi:çok üzgünüm:
nurşen abla gene fincanda yüzük gördü ben gene umutlandım valla sırnaşık şey

GÜNAYDIIIINNNNN,

SENİ GİDİ KÖFTEHOR SENİİİİ, BULDUN CİLLOP KİMİN KOCA ADAYINI HEMEN ÇEYİZ HAZIRLAMAYA BAŞLADIN DEMİİİ :roflol:

ÇALIŞMALARA BAŞLADIM KIS MERAK ETME

aman mıhdarımız gelmiş hoş gelmiş bakdı mıhdarlık gidecek elden hemencecik geldi nasılsın bitanem

sensiz gerçekden resimler sönükdü gelde şenlenelim artık yoksa istifanı yaz aday çok ona göre öptümm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…