Ankara buluşma fotağrafları

Havai+Fi__ek.jpg

kalimera nam dağ çiçeği
asena66 nerdekii
kambersizz düğünn olmazmışş
nurşen ablamm ve ankaranınn elit hatunları
hepinizii öpüyorummm
sanırımm eylüldee yoktuu yada benn görmedim

Gözek canım busefer kamberler izin verdi düğün bizssiz oldu.:teytey:Bidahaki sefere inşallah aralarında oluruza.s.
Güzel arkadaşlarım hepinizde harikasınız,arkadaşlığınız daim olsun,gülen güzel yüzleriniz hiç solmasın.Hepinizi özlemle öpüyorum.:1hug:

namcım doğum günün kutlu olsun tüm güzel günler senin olsun seni seviyorum

bu arada yaş kaç oldu sorması ayıp ama merak işte bence 25 falandır heralde

günaydın
ankara
kırşehirden selamlar size
----------------nam goğum günün kutlu olsun nice yirmibeşlere
----------------yakışır canım canım sana okula gitmek çıtırsın sen daha d@ğ çiçeğim

ANKARALILARRRRRRRRRRR NASILSINIZ
---------------------------------YÜZLEŞİRİM HER GÜN KENDİMLEEEEEE
--------------------AFFETMENİN ne olduğunu anladım ve affetmenin aslında yeni insanlar kazandırdığını gördüm. Bir gün geçmişime baktığımda

>PİŞMANLIĞIMDAN üzülmediğimi gördüm, bunları ben yaşadım çünkü..

>Birisini HATIRLAMANIN aslında ufak bir telefon görüşmesi kadar basit olduğunu biliyorum artık.

>Aslında BANA DEĞER VEREN İNSANLARIN çok yakınımda olduğunu fakat gözlerimin hep uzaklarda olduğunu anladım.
>Birisini kırdıktan sonra ÖZÜR DİLEMENİN aslında beni ben yaptığını anladım-
------

ANAAAM KUŞLARIM BENİM NE GÜSEL ÇIKMIŞSINIZ MAŞALLLAH
Bİ TAAA Kİ BULUŞMAYA GELECEM İ,NŞALLAKa.s.

MERHABA KIZLAR NELER YAPIYORSUNUZ BAKALIMsositososito

BEN KOŞTURUYORUM:dance: MUĞLADAN KIZKARDEŞİM GELDİ 2-3 GÜN SONRA GİDECEKLER O YÜZDEN GENELDEN ANNEMLERDEYİM SİZLERİ İHMAL ETTİM:çok üzgünüm:

TEŞEKKÜR EDERİM ABLACIM
ABLACIM ŞİMDİ ŞIMARACAĞIM
a.s.
a.s.
namcım doğum günün kutlu olsun tüm güzel günler senin olsun seni seviyorum

bu arada yaş kaç oldu sorması ayıp ama merak işte bence 25 falandır heralde
SEN NEDERSEN O YAŞDAYIM ABLACIM
günaydın
ankara
kırşehirden selamlar size
----------------nam goğum günün kutlu olsun nice yirmibeşlere
----------------yakışır canım canım sana okula gitmek çıtırsın sen daha d@ğ çiçeğim
ESMERİM GÜZELİM TEŞEKKÜRLER
ANAAAM KUŞLARIM BENİM NE GÜSEL ÇIKMIŞSINIZ MAŞALLLAH
Bİ TAAA Kİ BULUŞMAYA GELECEM İ,NŞALLAKa.s.

YALANCIIIIIInaniknanik

MERHABA KIZLAR NELER YAPIYORSUNUZ BAKALIMsositososito

BEN KOŞTURUYORUM:dance: MUĞLADAN KIZKARDEŞİM GELDİ 2-3 GÜN SONRA GİDECEKLER O YÜZDEN GENELDEN ANNEMLERDEYİM SİZLERİ İHMAL ETTİM:çok üzgünüm:

gözünüz aymış canısım,anneciğin başta olmak üzere hepsine sevgi ve selamlar,seni öptüm kocamannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnŞenizŞenizŞenizŞenizkaydirigubbakcemile5:1hug:a.s.:nazar:

SİZİ GİDİ HAİNLER SİZİİİİ, GENE BENSİZ BULUŞTUNUZ ALACAĞINIZ OLSUN :1no2: BUNLARI TEEEKK TEK CIZIKTIRIYORUM :jeyyar: İNTİKAMIM ACI OLACAK :jeyyar:

BİKEREM HİİÇDE GÜZEL NEYİM ÇIKMAMIŞSINIZ AMA ARANIZDA BEN OLAYDIM BAK OZAMAN AY PARÇASI KİMİN ÇIKARDIK HEPİMİZ:eek: YANLIŞ ANLAMAYIN SAKIN BENİM GÜZELLİĞİMDEN DEĞİL, BENİM IŞILTIMDAN AY PARÇASI KİMİN ÇIKARDIK YAAAA kaydirigubbakcemile5 NEYSE BANA 2 BULUŞMA BORÇLSUNUZ UNUTMAYIN DÖNÜŞÜM MUHTEŞEM OLACAK:lepi::lepi::lepi:

NAMCIM CANIM ARKADAŞIM BENİİİİİMM SENİN DOĞUM GÜNÜNÜ UNUTMUŞUM BİTANEM AFFET BENİİ :eek:,

BUNU TELAFİ EDECEĞİM SÖZ SANA AŞKIMa.s,

GEÇMİŞ DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN CANIM ARKADAŞIM, İYİKİ DOĞDUN, İYİKİ VARSIN VE İYİYKİ BEN SENİN GİBİ BİR ARKADAŞI TANIDIM :1hug:,

TÜM SEVDİKLERİNLE BİRLİKTE DAHA NİCE YAŞLARA CANIM:1hug:

SEN ÇOK ÇOK ÖZELSİN BİLİYORSUN DEĞİLMİİİ a.sa.s.

pasta_modelleri1.jpg

NAMCIM CANIM ARKADAŞIM BENİİİİİMM SENİN DOĞUM GÜNÜNÜ UNUTMUŞUM BİTANEM AFFET BENİİ :eek:,

BUNU TELAFİ EDECEĞİM SÖZ SANA AŞKIMa.s,

GEÇMİŞ DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN CANIM ARKADAŞIM, İYİKİ DOĞDUN, İYİKİ VARSIN VE İYİYKİ BEN SENİN GİBİ BİR ARKADAŞI TANIDIM :1hug:,

TÜM SEVDİKLERİNLE BİRLİKTE DAHA NİCE YAŞLARA CANIM:1hug:

SEN ÇOK ÇOK ÖZELSİN BİLİYORSUN DEĞİLMİİİ a.sa.s.

pasta_modelleri1.jpg

HİÇ ÜZÜLME TATLIM İNSAN SEVDİKLERİNE KIRILMAZ

EVET BİLİYORUM SEN BENİ BEĞENİYORSUN DEĞİLMİŞeniz

BENDE SENİ ÇOK BEĞENİYORUM SAHTE MIKTAR:eek:

X