Ankara buluşma fotağrafları

HİÇ ÜZÜLME TATLIM İNSAN SEVDİKLERİNE KIRILMAZ

EVET BİLİYORUM SEN BENİ BEĞENİYORSUN DEĞİLMİŞeniz

BENDE SENİ ÇOK BEĞENİYORUM SAHTE MIKTAR:eek:

GÜNAYDIN CANEY,

YANİ BANA TAŞ ATMAZSAN İŞİN RAST GİTMEZ DEMİİ :dilcikar:

YENİ MIKTARLIK SEÇİMLERİNDE ADAY OL BARİİ NAPİİM SENDEN KURTULUŞ YOK :1hug:

:1shok:
GÜNAYDIN CANEY,

YANİ BANA TAŞ ATMAZSAN İŞİN RAST GİTMEZ DEMİİ :dilcikar:

YENİ MIKTARLIK SEÇİMLERİNDE ADAY OL BARİİ NAPİİM SENDEN KURTULUŞ YOK :1hug:

:1shok::1shok:kalimeram kaymaklı kadeyifim hoş geldin ben bu aralar çok yoğunum Şeniz
hani gezmelerden bişi getirmedin bize :mymeka::1no2:aradım yok bişiçik kendinimi getirdin sadeenek

Günaydınlar canlarım,Ankara köşemiz bekleriza.sherşey gönlünüzce olsunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnkaydirigubbakcemile5ŞenizŞenizŞeniza.s.a.s.:nazar::nazar:

SİM ANKARANIN SULTANLARIIIIIIIIIIII
Dua ve ibadet, Allah ile olmaktır. Allah ile olan kimse için ölüm de, ömür de hoştur.

CUMANIZ MUBAREK OLSUN

:1shok:

:1shok::1shok:kalimeram kaymaklı kadeyifim hoş geldin ben bu aralar çok yoğunum Şeniz
hani gezmelerden bişi getirmedin bize :mymeka::1no2:aradım yok bişiçik kendinimi getirdin sadeenek

EVET KAYMAKIM KENDİMİ GETİRDİM YETMEZMİİİİİ:eek:

kalimera nerelerdesin yaa. hazır mı benim kociş adayım bakiim. ben başladım çeyiz hazırlıklarına sen beni umutlandırdın diye umutlarımla oynamıyosun dimi:çok üzgünüm:
nurşen abla gene fincanda yüzük gördü ben gene umutlandım valla :nazar:sırnaşık şey

kalimera nerelerdesin yaa. hazır mı benim kociş adayım bakiim. ben başladım çeyiz hazırlıklarına sen beni umutlandırdın diye umutlarımla oynamıyosun dimi:çok üzgünüm:
nurşen abla gene fincanda yüzük gördü ben gene umutlandım valla :nazar:sırnaşık şey

GÜNAYDIIIINNNNN,

SENİ GİDİ KÖFTEHOR SENİİİİ, BULDUN CİLLOP KİMİN KOCA ADAYINI HEMEN ÇEYİZ HAZIRLAMAYA BAŞLADIN DEMİİİ :roflol:

ÇALIŞMALARA BAŞLADIM KIS MERAK ETME :eek:

aman mıhdarımız gelmiş hoş gelmiş bakdı mıhdarlık gidecek elden hemencecik geldi nasılsın bitanem

sensiz gerçekden resimler sönükdü gelde şenlenelim artık yoksa istifanı yaz aday çok ona göre öptümm

ekart12ks8.jpg

X