Ankara Bahçeci Tüp Bebek Merkezi

Hee ben yanlış anlamışım kafam yerinde değil pek kusura bakma inşallah bu sefer birsürü güzel embriyon olur yada tek bir tane de olsa en iyisi hayırlısı olsun ve o da sana bebiş olsun inşallah
İns hepimiz bu yolun sonunda annelik duygusunu yasayalim. Bu ugurda kimse üzülmesin. Canım sende moral depola, hic oyle takilip kalma,yoluna devam et,denemekten vazgecmee! İnstagramda takip ettigim bir kadin dogumcu var(ebru zülfikaroglu) o dahi 8 tup bebekten sonra anneligi tatmiş. herkes kolay yoldan elde etmiyo tabi anneligi. Meşakkat ister sabır ister ugras ister bazi seyler.. İns emeklerimizin mükafatini alicagiz bir gün

Aminn güzel duaların kabul olsun canım inşallah Tabiki denemekten vazgeçmek diye bişey yok Allah güç verdikçe deniycez bakalım sonuna kadar

Genelde bc olanlara orta kalite diyorlar. Umarım hepimiz pozitif alıcaz inanıyorum. Evet estrofem kullanıyorum 17sinde kontrol olucam. Galiba 22 mart gibi transfer olur. Siz hangi aşamadasınız

Kızlar bir de şöyle bir şey var ki bence çok mucizevi eğer vücudumuz gelen embriyoyu istemiyorsa sağlıksız görüyorsa ve devam etmeme ihtimali yüksekse hemen sonlandırıyormuş gebeliği.Bunu yapma amacı da kötü olan gebelik bitsin de hemen kendimizi yeni bebeğe hazırlayabilelim diyeymiş.Bu sebeple ben eğer olumsuz olursa erkenden olsun düşecekse ilk haftalar düşsün dedim hep.Çok ağlayıp çok üzüleceğimi bilsem de bu bilgi beni çok rahatlatmıştı.Yani olmuyorsa gerçekten vücut kendini korumak istediği için olmuyormuş.Özellikle değeri zamanla düşen arkadaşlarım için yazdım bunu demek ki sağlıklı embriyo ile olacak gebelikler

Bu kayma tespiti çok mühim,Berfu hocanın bu tespit ile gebelik elde ettiğini çok okudum hadi inşallah

Kesinlikle senin gibi düşünüyorum canım. Doktorum da aynısını söyledi direkt negatif de olabilirdi en azından pozitifi gördüm. İnşallah bundan sonraki süreçte hayalimize kavuşuruz

Genelde bc olanlara orta kalite diyorlar. Umarım hepimiz pozitif alıcaz inanıyorum. Evet estrofem kullanıyorum 17sinde kontrol olucam. Galiba 22 mart gibi transfer olur. Siz hangi aşamadasınız
Benim opudan sonraki adetinle gittiğimde östrojen hormonu yüksek çıkmış diğer adetle başlayalım dedi Mart sonu gibi adeti bekliyorum bende

Era testinin ücreti ne kadardı?

Era testinin ücreti ne kadardı acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…