Ankara Bahçeci Tüp Bebek Merkezi

amin inşAllah ben henüz başladım adet olmayı bekliyorum bekledikçe geriliyorum bir gelseydi o günler :)
Hiç gerilme çok güzel ilerleyecek öyle düşün burda benden önceki deneyimli arkadaşlarım da hep bana bu şekilde yaklaşıp bilgi verdiler ve bende yeni baslamistik o zaman ve onlar şuan da hamile bizlerde o günleri göreceğiz inşallah

Çok sevindim sizin adınıza hersey güzel olacak tek embriyo transferi yaptilar değil mi

inşAllah elimden geldiği kadar rahat olmaya çalışıyorum 3. denemem olacak ya olmazsa yine diye stres oluyorum.

çok özür dileyerek soruyorum ama sorununuz neydi peki kusura bakmayın lütfen
Estağfurullah, bende pko vardı yani yıllardır tüm drlar böyle dedi sonra suanki drum sende pko yok dedi ilk 1 ay önce muayene olduğumda çok şaşırdım hatta tüm drlar böyle söyledi ve ben kendimi bildim bileli 3-5 ayda adet olurum. Eşimin spermi çok düşük çıktı hatta 10 tane canlı dedi üroloji Dr u., ama ben bu bir ayda sürekli sarmısak, muz bitter çikolata vs yedirdim. Dünde opu olunca hemşire bana sende çok fazla pko var dedi. Ama Dr yok demişti yani aslında havada kaldı.. pko olmasa adetlerim böyle düzensiz olmazki.. yada çok fazla yumurta olmazki.esimde de 10 tane canlı varsa nasıl 22 tane döllendi bilemiyorum Tekrar konuşacağım bunu. Sizin neydi sorun?

bizde eşimden kaynaklı sperm sayısı az ve hareketsiz milde 7 milyon sperm sayısı daha önce gittiğim doktorlar söylemedi ama bu sefer başlayacağım doktorum sende pco var dedi ama yumurtaların büyüyor ve çatlıyor bu senin için bir sorun değil dedi zaten adetlerimde düzenlidir 28 günde 1 olurum.

Kesinlikle ama kesinlikle hergun muhakkak bir muz, bir tane çığ sarmısak ( minik ekmeğin arasına) ve birkaç parça bitter çikolata eşiniz ve sizde yiyin. Çok çok faydası olduğuna inanıyorum bakın ben milyon değil 10 tane diyorum mikroskopik her alanda, 10 tane göründü, lütfen yedirin sizde yiyin, biz bu bir ayda hem minik ekmeğe çiğ sarımsak yedik hemde yemekleri bol bol sarmısaklı yaptım. Ben inanıyorum bunlar sayesinde oldu ve bir örnek daha veriyim. Ben iş arkadaşım 3 yıldır bebek istiyordu olmuyordu çocuk zamanında kanser olmuş ve sürekli kemoterapi ve radyoterapi almış ve biliyorsunuz bunlar spermleri tamamen öldürür.. ve çocuğun 1 tane bile canlı spermi yoktu. Fakat geçen yaz arkadaşım sürekli canımız sıcaklarda cacık istedi ve ben sürekli sarmısaklı cacık yaptım yedik ama bilmiyordum dedi, ve çok şükür geçen çocuğunu doğurdu ve bu arkadaşlarım 30 ar yaşlarında.. bende dedikten sonra sarmisaga çok inandım ay biraz uzun oldu

sarımsak bende çok kullanırım her yemeğe koyarım muzda yeriz ama hergün değil tabi teşekkür ederim mutlaka uygulayacağım

Çok teşekkür ederim inşallah siz de en kısa sürede güzel sonuçlar alırsınız. Çok yıpratıcı bir süreç ama inşallah meyvesi tatlı olacak.
amin inşAllah çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için :) o meyveye kavuşmak için sabrediyoruz uğraşıyoruz inşAllah daha fazla bekletmicekler bizi

Sizde öylesiniz burda bana çok destek oldunuz. Belki bahcecide bile karşılaştık herbirimiz ama tanımadık bana da tek edilecek inşallah bir ay sonra yapar banada
İnşallah hayırlı vakitte sizin de transferiniz gerçekleşir. Evet belki de karşılaştık. Ben Ankara'da oturuyorum belki bir gün tanışma fırsatımız da olur ben çok isterim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…