ANKARA 19 Nisan Buluşma fotoları geldii!

tek kelimeyle şahanesiniz bayanlar,kalimera arkadaşım seni gördüğüme sevindim,ank06 hanginiz ,nikler yazılmamış ,sanat nice yıllara ,dostluğunuz daim olsun izmirden kucak dolusu sevgilerra.s.

bol fotolu bir gündü 40 bir bin kere maşallh pek kalabalıktık maşallhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh resimlere devam

HEPİNİZE TEŞEKKÜR EDİYORUM CANLARIMa.s.
UZUN ZAMANDIR GÖRMEDİĞİM ARKADAŞLARI TEKRAR GÖRDÜM VE TABİ Kİ YENİ ARKADAŞLAR İLE TANIŞTIMyerimseniben

HAYAT BAYRAMOLSA
SENİ NASIL ÖZLEMİŞİMMMMŞeniz

GÜLSER
CANIM ARKADAŞIM YİNE O GÜZEL GÜLÜMSEMENLE IŞIK SAÇTIN:1hug:

GİRDAP ABLACIM
KIZZZ SEN VAR SEN HARİKASIN TEK KELİMEYLE BİRDE ŞU MERETİ BIRAKSAN(SAĞLIĞIN İÇİN)

MANALYO ABLACIM
BİZİ BU KADAR İHMAL ETME LÜTFEN SANA İHTİYACIMIZ VAR:çok üzgünüm:

DAĞÇİÇEĞİ
GÜZEL GÖZLÜ, KİBAR ARKADAŞIMŞeniz

SERSERİ ÇİCEK
BU KADAR ÖZLETME LÜTFENyerimseniben

YAMİSİN
SENİ TEBRİK EDİYORUM TATLIM ZAYIFLAMA YOLUNDA UZUN BİR YOL KAT ETTİN
(BU ARADA ÇOK HOŞ OLMUŞSUNUZ)

ASENA66
BANA KATLANDIĞIN İÇİN TEŞEKKÜRLERŞeniz

EYLÜL
TADLUM KIYMATLIM, GÜLÜŞÜNÜ FOTO ÇEKİŞİNİ YA KIZIM HER HALİNİ ÖZLEMİŞİM BEN

GAMZEEE
KANKAM BENİMşutarafagitti

SANAT
SENİ TEKRAR GÖRDÜĞÜM VE O ŞEKER Mİ ŞEKER ANNENİ BİZİMLE TANIŞTIRDIĞIM ÖPMEM ŞART OLDUŞeniz

KARARSIZ
SENİNLE TANIŞTIĞIM MUTLU OLDUM. O YAKIŞIKLI OĞLUN VE ANNECİĞİN BİZLERE EŞLİK ETTİKLERİ İÇİNa.s.

SÜTLÜ GAYFE
ARTİST GİBİ GACI MAŞALLAH, O KADAR AYNI BİNADA OTUR TANIŞMAK BU GÜNE KISMETMİŞ:1hug:

NURŞEN ABLACIM
YİNE HEPİMİZE ENERJİ VERDİNa.s

ANK06
ARKADAŞIMIZ İSTANBUL'DAN KATILDI, ANACIM SANKİ YILLARDIR TANIYORUZ BİRBİRİMİZİa.s.

TATLICADIARZU
UZAKLARDAN ANKARA'YA GELİN GELDİ VE BUNDAN SONRA ARAMIZDA OLMAK ZORUNDA
AYRICA ÇOK UTANGAÇ TIPKI BEN:roflol:

KALİMERA'NIN ARKADAŞI (ABLAYAA İSMİNİ HİÇ SORMADIM:sm_confused:) SANKİ BÜTÜN BULUŞMALARIMIZDA BULUNMUŞ GİBİ HİÇ YABANCILIK ÇEKMEDİa.s.

GELELİM SAHTE MIKTAR KALİMERA'YA

CANIMMMM VE CAN DOSTUM SANA KELİMELER KİFAYETSİZ KALDI ŞİMDİ:uhm:

ESMERGÜZELİ
UZAKLARDAN BİZİMLE BERABER OLAN KENDİ GİBİ YÜREĞİDE GÜZEL OLAN ARKADAŞIM SENİ SEVİYORUZa.s.

İNŞALLAH KİMSEYİ ATLAMAMIŞIMDIR:uhm:

HEPİNİZ HARİKA İNSANLARSINIZa.s.

NOT:GERÇEK MIKTAR (SAHTE MIKTARRRRlülülülülülü)

maşallah kızlar harıka cıkmıssınız ya bısı sorcam kapalıbı abla var kım o nıckı ne dostlugunz daim olsun ınşama rekor bızım :)
Canım ben asena66.Okadar açığın içinde bide kapalı olsun demi.Dikkatleri üstüme topluyorum nam arkadaşımız beni çok kıskanıyor çünkü ilgi ve alaka hep bana oluyoda.

KAPALI OLAN ÇİRKİN ARKADAŞIMIZ
ASENA66:dilcikar:
Bacım benlen uğraşmayı bıraksan diyorum,çok kıskançsın çooooooooookkkkkkk,canımsın benim.

ay maşallah yaa tıpkı annem annem sandım bıanda bensız orayamı geldı dıye asena abla maşallahhhh
İnsanlar çift yaratılmış derler.

asena 66 aplam çok sıcak kanlı yaa:1hug:.bayıldım ona tam kafa hatunsun haaa:icecream:
Gayfem benim bende seni çok sevdim,ben her yaşa uyarım.

Maşallah başkentimizdeki arkadaşlara...süpersiniz hepiniz...:lepi:sütlü gayfem sen de artist gibisin maşallahh...Asenamı yeniden gördüm fotolarda bile olsa...Şeniz
Desim benim teşekkür ederim.

Nammmmmmmmmmmm bacım ben geç gelmiyodum ki sen erken gidiyodun.Bikerem ben hem tebessüm eder hemide bülbül gibim şakır şakırım,sen daha beni yeni tanıyon.TCA iyiki evlenmiş yoksam seni tanıyamayacaktım.Geç oldu ama dostluğumuz güzel oldu demi bidenem.a.s.
Gerçekten çok güzel bi gündü çok eğlendim,yeni arkadaşlarla tanıştım, namla kaynaştım,eski arkadaşlarımla hasret giderdik.
ANKARA gurubu harikasınız.

bu sefer baya kalabalıksınız maşallah diyorum başkada bişey demiyorum
ne güzel yaa
ben gelemediğim için bana:mymeka::mymeka:

doğum günü olan arkadaşların doğum günleri kutlu olsunhihoyyyt
TCA bebenkim o saçlar ne öyle bittim yahuu:asigim:
gelemedim diye bana kızma ne olur sebebini söylemiştim:çok üzgünüm:

dostlğunuz daim olsun hepinizi öpüyorumŞeniz
inşallah bir gün bende gelirim ve tanışırız:Saruboceq:

Ank06 nerde dıye merak edıyordum sonunda gÖrdÜm(muhteŞem)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…