ANKARA 19 Nisan Buluşma fotoları geldii!

Ankaranın güzel hatunları hepinize maşallah aman nazar değmesin.hepinizde ne güzel görünüyorsunuz ben ancak gördüm resinmeleri yoğun yaşadığımdan pc yi açma vaktim pek olmuyor... allah dostluğunuzu bir ömür boyu daim etsin inşallahalkisalkisalkisalkisalkisalkis
sanırım eylül ördü o şalları değilmi ellerine sağlık canım ne kadarda güzel olmuş bayıldım maşşallah

....

abowwwww harika görünüyorsunuzz :1shok:
kimleri görüyorum kimleriiiiiii
arzuuuuuuuuu anam evlilik yaramış sana
hafiften kilomu aldın sen ne:CüvCüv:
ayy saçlarda çok şeker tam yemelikkkkk Şeniz
yaradi yaradi löpür löpür et oldu:çok üzgünüm:
başkada bi halt olmadi -tatlicadiarzu-dermişim ama oldudelikafadulden
aşkim işe girdi kipa da güvenlik şefi olarak başladi dündelikafadulden
darisi bana ve sizlere hadi inşallahkaydirigubbakcemile2

uleeyn TCA tipik evhanımı olmuşsun bak benden söylemesikaydirigubbakcemile3

GUDMORNING ŞEKERLER NASSINIZ BAKEM.ŞenizŞeniz
BEN SAÇLARIMI BOYATTIM KISLAR FENA DEĞıŞTıM.:icecream:
ÇOK GÜSEEL OLDU YAA ÇOK BEĞENDıM.alkisalkisalkis.
:utangac: HEDE BAKIN BAKALIM SıZ BEĞENECEKMıSıNıZ.

Son düzenleme:
Ankaram ,canım memleketim:asigim: Hele Anıtkabir'i gördüm içim cız etti:çok üzgünüm:

Kızlar hepiniz harikasınız , görüntüler çok hoş.. Ne güzel , toplanmışsınız karelemişsiniz...

Hepinize maşallah , 41 kere

ÇOK SEVİNDİM EŞİNİN İŞ OLAYINA:sm_cool:

Günaydın ankaranın güzel hanımlarına dün akşam geldim bende eve bir türlü fırsat bulup bende nete giremedim.
Çok güzel bir gün geçirdim sizlerin sayesinde iyiki sizleri tanıdım çok mutlu oldum,inşallah bir daha denk gelirse mutlaka gelirim.
Hepinize sevgiler kocaman öpüyorum herkesi kaydirigubbakcemile3

harikasınız yaa... imreniyorum size maşallah..allah dostluğunuzu daim etsin..

eylülüm sende süpersin bu arada...

canım benim seninle tanıştığım için mutluyum,bir dahaki gelişinde dilerim birlikte daha çok vakit geçiririz,sevgilerimle,dileklerin gerçek olsun!a.s:1hug:Şeniza.s.

son olarak ANITKABİR uzak ama olsun koymasam olmaz.

çocukluğumun ve genç kızlığımın geçtiği emek mahallesini görüyorum. hasretimi bende böyle bir resimle giderdim. sağolun arkadaşlar. iyiki varsınız.
arkadaşlığınız bir ömür boyu sürsün. hepiniz çok tatlısınız. sizleri görüp tanımak çok güzeldi. Şeniz

canım benim seninle tanıştığım için mutluyum,bir dahaki gelişinde dilerim birlikte daha çok vakit geçiririz,sevgilerimle,dileklerin gerçek olsun!a.s:1hug:Şeniza.s.

Bende çok memnun oldum sizlerle tanıştığıma çok güzel bir geçirdim sizlerin aranızda inşallah bir daha denk gelirse yine gelirim.
Bendende kocaman sevgiler kaydirigubbakcemile3 :teytey:

çok hoş ya sizleri böyle beraber gülerken görmek ank. ablşamseni tekrar görmek güsel....... eylülüm herkesi gördük çok şekersizin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…