Dudak Makyajı angelina'nın ruju!

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
valla maşşallah kadınlarkulubü böyle birşey galiba delinin biri (ben) kuyuya taş atmış kırk akıllı çıkaramamış :KK64: bu bilgilerle koşa koşa bir kozmetik dükkanında çalışmaya başlayacağım hizmet dediğin böyle olur :KK64: hadi bakalım biriken yorumların hepsine bir yorumda benden;
öhö öhö şimdi makyaj gurusu TinkerB'den başlamak istiyorum

Canım resimlerde ruj çok az sürülmüş. Mac'in kırmzı dudak kalemiyle bütn dudak boyandıktan sonra üste incecik Mac Russian Red ruj sürülmüş. Hatta dikkat edersen dudaklarının ortası sadece kalem. Sadece kenarlarında ruj var :)

öncelikle çok sağol canım üşenmeden tüm bildiklerini aktarmışsın ve tam istediğim tonlar diyebilirim önerdiklerinin hepsi..
evet canım evet sen söylemesen farkına varmıcaktım gerçekten malumunuz makyaj konusunda çok toyum ama gerçekten çok hoş işte kırmızılarda bu tarzı beğeniyorum çok.
evet mac russian red'e baktım hayalimdekinin tıpkısının aynısı diyebilirim ama arkadaş gibi bende hiçbiryerde bulamadım nette satılan hiçbir site yok maalesef :/

Benim de ablamda vardı. Ama bende kalemi var sadece. Kalemin üstüne watsons'ın dolgunlaştırıcı parlatıcısını uyguluyorum, parlaklık vermek için, bu kadar. Müthiş bişi oluyorr ..

ediiit :KK70: Buldum sanırım! Maybelline Color Sensational serisinin Plum Paradise ruju. Mac kırmızı kalemin üzerine bunu uygula canım, hem çok kalıcı olur hem de bu görüntüyü yakalarsın :) Ne çok parlak ne çok mat.

bidaha edit: Kalemsiz bu ruju da uygulayabilirsin ama istediğinden daha parlak olabilir. Kalemle kan kırmızısı olur.

maybelline color s' serisine baktım ama sankim biraz ışıltılı pırıltılı duruyorlar tabi kalemle bu dengelenebilir ama ben biraz matçı olduğumdan aklım hala mac'de diyebilirim :KK70:

araya kaynak yapmak gibi olacak ama ya, TinkerB sen ne güzel şeyler biliyorsun! Konu sahibi arkadaş kızmazsa bana da günlük kullanım için koyu kırmızı bir ruj tonu adı ve markası söyleyebilir misin? Siyah saçlı ve kaşlıyım, ten - saç uyumu olarak uzun zamandır koyu kırmızı ruj arıyorum ama yanlış yerlerde arıyorum demek ki.

Koyu kırmızı sürmelisinn nihahaha :KK70: Niye böyle bi tepki vrdim bilmiyorum :KK70: Konu sahibi bizi dövücek bu arada :KK70: Neyse. Maybelline Red Rival veya Mac Russian Red uygun canım :) Mac daha koyu bi ton, bence sana daha uygun ama fiyat açısından düşünüp Maybelline de seçebilirsin karar senin :KK70:

Edit: Bi tane daha ekliyorum: Nars Cruella dudak kalemi. Araştırırsan zaten rujdan bi farkı yok ve rengi yne istedğimiz tonda. Bu da çok güzell :)

Konu sahibi bizi yakalamadan kaçalım.

Çok teşekkür ederim cevabın için. 41 kere maşallah diyorum bu engin makyaj ve cilt bakımı bilgisine.

ahahah:KK66: yok artık ne demek canım aşkolsun amacımda bu zaten konu konuyu açsın bende biraz bilgileniyim şu makyaj konusunda. En Büyük KK :KK64:

benim tenim bu kadar koyu değil ama istediğim ton tam olarak bu! Nokta atışı yaptın yeminle.

Nasıl özendirdim di mi?

Senden istesek, favori makyaj ve cilt bakım ürünlerinle ilgili bir konu açsan, bi anlatsan saçını, cildini, tonunu süper olurdu vallahi. ben şahsen bayıla bayıla okurdum.

bu arada aynen katılmaktayım bu öneriye. böyle bir blog'un falan olursa muhakkak bildirmelisin hatta ilk konunuda kırmızı rujlar hakkında açarsan ne dilersen dile benden yani :KK71:

Türkiye'den Russian Red kaldırılmış ama Mac'in Wonder Woman serisinde Russian Red ruj var!!! Bunu kesin bulursun internette bak bakalım..

Son düzenleme:
valla maşşallah kadınlarkulubü böyle birşey galiba delinin biri (ben) kuyuya taş atmış kırk akıllı çıkaramamış :KK64: bu bilgilerle koşa koşa bir kozmetik dükkanında çalışmaya başlayacağım hizmet dediğin böyle olur :KK64: hadi bakalım biriken yorumların hepsine bir yorumda benden;
öhö öhö şimdi makyaj gurusu TinkerB'den başlamak istiyorum

öncelikle çok sağol canım üşenmeden tüm bildiklerini aktarmışsın ve tam istediğim tonlar diyebilirim önerdiklerinin hepsi..
evet canım evet sen söylemesen farkına varmıcaktım gerçekten malumunuz makyaj konusunda çok toyum ama gerçekten çok hoş işte kırmızılarda bu tarzı beğeniyorum çok.
evet mac russian red'e baktım hayalimdekinin tıpkısının aynısı diyebilirim ama arkadaş gibi bende hiçbiryerde bulamadım nette satılan hiçbir site yok maalesef :/

Canım evet Russian Red kaldırılmış Türkiye'den ama sanırım Mac Wonder Woman serisinde de Russian Red ruj var. Wonder Woman serisinde bulabilirsin sanırım araştır bakalım. İnternette vardır kesin :) Yoksa farklı bikaç yöntem öneririm :))

bu arada aynen katılmaktayım bu öneriye. böyle bir blog'un falan olursa muhakkak bildirmelisin hatta ilk konunuda kırmızı rujlar hakkında açarsan ne dilersen dile benden yani :KK71:

Blog açtım zaten canım :) Sana linkini özel mesaj olarak yolluyorum ve bugün de kırmızı rujlar swatch'u yapıcam senin için :)

arkadaşlar en son maybelline'nin 315 gibiı bir numarasıydı hatırlamıyorum onunla 540 lı birşey arasında kaldım tam aklımda değil ama
çok merak ettim ya bu color sensational'ın yeni serisi çıkmış tr'de var mıdır ya?
$red-Collection.jpg

bende kırmızı rujsuz çıkmam arkadaşlar,flormar var şuan,avon var.ama kalıcı ve dudağımı kurutmycak arıyorum..öneri varmıı????

mat ruj için golden rose 121 tam bir kırmızı..glos içinse flormar çok iyi..

Blogumu sana mesaj olarak atıyorum canım, tekrar yazmaya başladım da :)
Bu arada ruj tavsiye isteyen varsa bana mesaj atsın hemen döneyim :))

Arkadaşlar size bir kırmızı ruj söyleyeyim... Asla normal bir şekilde sürüp dışarıya çıkamazsınız valla kaçırırlar :KK52: ben nokta nokta dokundurup yediriyorum ve gerçekten rengi süper. Pastelin 60 nolu ruju ve kadifemsi güle güle kullanın :KK66:

Kaçalımm :)
Son bişi;

NARS-VDAY-Pics-002.jpg

Nars'ın dudakta duruşu bu, tabi bu bayan az uygulamış, daha çok uygulamayla daha koyu ama daha canlı bi görünüm olur. Ben çok sevdim ya gidip kendim alıcam şimdi bunu :KK70: Ama sende de aynen böyle dururr işte :)

bayıldım gerçekten süper ama ankarada bulabileceğim yer yok sanırım?bu arada blog adresini banada özel mesaj olarak atarsan beni çok mutlu edersin canım şimdiden teşekürler :KK1:

bayıldım gerçekten süper ama ankarada bulabileceğim yer yok sanırım?bu arada blog adresini banada özel mesaj olarak atarsan beni çok mutlu edersin canım şimdiden teşekürler :KK1:

Bloguma artık yazmıyorum pek ama çok yakında başlayacağım, özel mesaj olarak attım :) Ankara'da Ankamall'de Sephora var, ordan bulabilirsin :)

X