Dudak Makyajı angelina'nın ruju!

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

parvati

Guru
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2010
314
35
arkadaşlar bende uzun süredir kırmızı ruj arıyorum. henüz gencim ve neredeyse hiç makyaj yapmıyorum ama kırmızı ruj öyle birşey ki her bayanın yanında kullanmasa bile olması gereken birşey bence. ve edinmek istediğim en önemli makyaj malzemeside bu.
şuana kadar istediğim tonun en yaklaşığını angelina'nın resminde gördüm bu tonda önerebileceğiniz marka ve numara var mı??

7

Angelina_Jolie_Changeling_01.jpg

Angelina_Jo33625.jpg

bu arada shoplanmış resimlerinde kalın olsada normal görüntülerinde çok da kalın değilmiş dudakları .s

Son düzenleme:
canım ben tam bi kırmızı ruj tutkunuyum...
bu fotolarda ilk iki rujun rengi tam kırmızı değil. onlar gibi biraz açık istiyorsan sana oriflame'ın dazzling cherry rujunu öneririm. (birazcık ışıltı da veriyo, dudakların kenarını da çerçevelendiriyo hafiften çok hoş duruyo)

3. fotodaki gibi tam bi kırmızı istiyorsan flormar'ın L18 rujunu önerebilirim( ama bunu geceleri kullan çünkü tam kırmızı)

canım ben tam bi kırmızı ruj tutkunuyum...
bu fotolarda ilk iki rujun rengi tam kırmızı değil. onlar gibi biraz açık istiyorsan sana oriflame'ın dazzling cherry rujunu öneririm. (birazcık ışıltı da veriyo, dudakların kenarını da çerçevelendiriyo hafiften çok hoş duruyo)

3. fotodaki gibi tam bi kırmızı istiyorsan flormar'ın L18 rujunu önerebilirim( ama bunu geceleri kullan çünkü tam kırmızı)

canım aslında iki ton almak istiyorum ikiside bulunmali bir ilk iki resimdeki gibi daha koyu tonda diğeride son resimdeki gibi daha canlı flormar'ın resmini bulamadım ama en yakın zamanda bakıcam dazzling cherry dediğin bu heralde;
Dramatic+Ruby.JPG

canm burdaki ton aslında tam istediğim gibi ama rujun içine doğru farklı tonlar var nasıl bir sonuç elde ediyorsun bunu sürdüğünde saf kırmızı olmaz heralde .s

evet tatlım oriflame'ın ruju bu. bunda dudaklarının kenarı koyu rengin etkisiyle hafif çerçeveleniyor. diğer kısımları daha açık kırmızı oluyor bi de ışıltılı oluyo tabii ki... ben ilk başta sewmedim bu ruju ama 3. sürüşümden itibaren en çok sevdiğim rujlarımdan biri oldu... ama sen saten ruj tarzında istiyorsan alma bunu.

Canım resimlerde ruj çok az sürülmüş. Mac'in kırmzı dudak kalemiyle bütn dudak boyandıktan sonra üste incecik Mac Russian Red ruj sürülmüş. Hatta dikkat edersen dudaklarının ortası sadece kalem. Sadece kenarlarında ruj var :)

Son düzenleme:
Maybelline color sensational kırmızı serisine bi bak istersen
Ayrıca sana Flormar Supermatte 201 öneririm ben çok memnunum.

Canım resimlerde ruj çok az sürülmüş. Mac'in kırmzı dudak kalemiyle bütn dudak boyandıktan sonra üste incecik Mac Russian Red ruj sürülmüş. Hatta dikkat edersen dudaklarının ortası sadece kalem. Sadece kenarlarında ruj var :)

Katılıorum tam olarak matlık elde etmek için ben dudak kalemi kullanıorum emily long-lasting lip pencil 207 kullanıorum ben. bütün dudağa sürüp üzerine mat kırmızı ruj sürersen tam istediğin görüntüyü yakalarsın.

Son düzenleme:
Katılıorum tam olarak matlık elde etmek için ben dudak kalemi kullanıorum emily long-lasting lip pencil 207 kullanıorum ben. bütün dudağa sürüp üzerine mat kırmızı ruj sürersen tam istediğin görüntüyü yakalarsın.

Ama tamamen mat olmaması lazım. Hafif bir pırıltı var dikkat edersen. Çok pırıltılı olmayan diyelim. Mac Russian Red iyidir ama Flormar'ın o renk kırmızı bir ruju yok. Inglot'ın, max factor'ün falan var :)

Mac russian red'i hiçbiyerde bulamıorum çok araştırmıştım zamanında :/
O ruj zaten madonna için özel üretimmiş sonra kaldırılmış,tekrar satışta diolar ama bulamadım ben malesef

Benim de ablamda vardı. Ama bende kalemi var sadece. Kalemin üstüne watsons'ın dolgunlaştırıcı parlatıcısını uyguluyorum, parlaklık vermek için, bu kadar. Müthiş bişi oluyorr ..

ediiit :KK70: Buldum sanırım! Maybelline Color Sensational serisinin Plum Paradise ruju. Mac kırmızı kalemin üzerine bunu uygula canım, hem çok kalıcı olur hem de bu görüntüyü yakalarsın :) Ne çok parlak ne çok mat.

bidaha edit: Kalemsiz bu ruju da uygulayabilirsin ama istediğinden daha parlak olabilir. Kalemle kan kırmızısı olur.

Son düzenleme:
araya kaynak yapmak gibi olacak ama ya, TinkerB sen ne güzel şeyler biliyorsun! Konu sahibi arkadaş kızmazsa bana da günlük kullanım için koyu kırmızı bir ruj tonu adı ve markası söyleyebilir misin? Siyah saçlı ve kaşlıyım, ten - saç uyumu olarak uzun zamandır koyu kırmızı ruj arıyorum ama yanlış yerlerde arıyorum demek ki.

araya kaynak yapmak gibi olacak ama ya, TinkerB sen ne güzel şeyler biliyorsun! Konu sahibi arkadaş kızmazsa bana da günlük kullanım için koyu kırmızı bir ruj tonu adı ve markası söyleyebilir misin? Siyah saçlı ve kaşlıyım, ten - saç uyumu olarak uzun zamandır koyu kırmızı ruj arıyorum ama yanlış yerlerde arıyorum demek ki.

Ten rengin ne? :)

Şu anda avatarındaki Marilyn'in teninin üstüne biraz daha karamel ekle o benim tonum. Maybelline color sensational'a baktım açık kaldı kırmızıların tonları, benim dudağımın tonu da koyu galiba biraz.

Şu anda avatarındaki Marilyn'in teninin üstüne biraz daha karamel ekle o benim tonum. Maybelline color sensational'a baktım açık kaldı kırmızıların tonları, benim dudağımın tonu da koyu galiba biraz.

Koyu kırmızı sürmelisinn nihahaha :KK70: Niye böyle bi tepki vrdim bilmiyorum :KK70: Konu sahibi bizi dövücek bu arada :KK70: Neyse. Maybelline Red Rival veya Mac Russian Red uygun canım :) Mac daha koyu bi ton, bence sana daha uygun ama fiyat açısından düşünüp Maybelline de seçebilirsin karar senin :KK70:

Edit: Bi tane daha ekliyorum: Nars Cruella dudak kalemi. Araştırırsan zaten rujdan bi farkı yok ve rengi yne istedğimiz tonda. Bu da çok güzell :)

Son düzenleme:
Konu sahibi bizi yakalamadan kaçalım. :nazar:

Çok teşekkür ederim cevabın için. 41 kere maşallah diyorum bu engin makyaj ve cilt bakımı bilgisine. :nazar:

Konu sahibi bizi yakalamadan kaçalım. :nazar:

Çok teşekkür ederim cevabın için. 41 kere maşallah diyorum bu engin makyaj ve cilt bakımı bilgisine. :nazar:

Kaçalımm :)
Son bişi;

NARS-VDAY-Pics-002.jpg

Nars'ın dudakta duruşu bu, tabi bu bayan az uygulamış, daha çok uygulamayla daha koyu ama daha canlı bi görünüm olur. Ben çok sevdim ya gidip kendim alıcam şimdi bunu :KK70: Ama sende de aynen böyle dururr işte :)

benim tenim bu kadar koyu değil ama istediğim ton tam olarak bu! Nokta atışı yaptın yeminle.

Nasıl özendirdim di mi? :KK1:

Senden istesek, favori makyaj ve cilt bakım ürünlerinle ilgili bir konu açsan, bi anlatsan saçını, cildini, tonunu süper olurdu vallahi. ben şahsen bayıla bayıla okurdum.

benim tenim bu kadar koyu değil ama istediğim ton tam olarak bu! Nokta atışı yaptın yeminle.

Dudaklarının rengi koyu olduğu için böyle koyu bi bayanın dudaklarında bakmak lazım tona :KK61:

Nasıl özendirdim di mi? :KK1:

Eheheh biraz öyle oldu :KK70:

Senden istesek, favori makyaj ve cilt bakım ürünlerinle ilgili bir konu açsan, bi anlatsan saçını, cildini, tonunu süper olurdu vallahi. ben şahsen bayıla bayıla okurdum.

Ayy yine kızardım :KK69: Bloguma kendi ürünlerimle başıycam zaten. Başlıyorum hatta şimdi :KK70: Ama forumda da dediğin gibi bir şeyler yapmak isterim, bakalımm..

Cok super bi renk bayildim paylastigin icin cok :KK16:

Rica ederim :KK70:

X