Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri anason yağı göğüs büyültüyor

Sen kendin mi kullandın canım? Ne kadar sürede kaç cm büyütüyor :KK52:

mrb cnm ben bi aydır themra yağı ve çörekotu yağı kullanıyorum ve çok faydasını gördüm DÜZENSİZ yapmama rağmen:KK76: themranın içinde bu adı geçen büyütmeye yarayan bütün yağlar var canım bilgine..

mrb cnm ben bi aydır themra yağı ve çörekotu yağı kullanıyorum ve çok faydasını gördüm DÜZENSİZ yapmama rağmen:KK76: themranın içinde bu adı geçen büyütmeye yarayan bütün yağlar var canım bilgine..

çörek otu yağı kıllanma yaptı . themra bendede var onunda böyle bi etkisi olabilrimi sende böyle bişi oldu mu acaba?

çörek otu yağı kıllanma yaptı . themra bendede var onunda böyle bi etkisi olabilrimi sende böyle bişi oldu mu acaba?

themra kıllanma yapmıo içindeki yağlarda kıl köklerini güçlendiren yağlar değil kıllanma yapan malesef çörek otu yağı cnm bende de oldu biraz ki ben çok tüysüz biri olmama rağmen:KK1:
fakat öyle kullanamıcağım ciddi boyutta bi kıllanma değil sadece aslında olanları belirgin hale getirdi ama az var. normalde hemen hemen herkesin göğüs ucunda kıl vardır yaa olmayanı çıkarmadı bende sadece cımbızla çektiğim bi kaç tane vardı onlar gibi bi iki tane oldu

Denizcim teşekkür ederim önerilerin için ama çörekotu bendeki tüyleri daha da çoğalttı.İşe yaramamalarını geçtim artık,hayal kırıklğımı da .. Başka sorunların çıkmasından korkuyorum işte tüylenmelerimin artması gibi :KK43: Themrayı hiç duymamıştm ama :s Çok faydasını gördüm demişsin .. 1 ayda sadece dolgunluk mu verdi ? Yoksa cm olarakta gözle görülür bi değişklik oldu mu :KK53:

Denizcim teşekkür ederim önerilerin için ama çörekotu bendeki tüyleri daha da çoğalttı.İşe yaramamalarını geçtim artık,hayal kırıklğımı da .. Başka sorunların çıkmasından korkuyorum işte tüylenmelerimin artması gibi :KK43: Themrayı hiç duymamıştm ama :s Çok faydasını gördüm demişsin .. 1 ayda sadece dolgunluk mu verdi ? Yoksa cm olarakta gözle görülür bi değişklik oldu mu :KK53:

benim mezurem yok malesef ölçüm yapamıyorum ama bende olan etkisi ikiside oldu cnm.

şöyle ama çörek otu mesela kullanmışsın sen de etkisi çok hızlı di mi hemen ertesi gün dolgunluk verio bu öyle değil uzun bir kullanım lazım 1 ay kadar sanırım. aktardan aldım 20 tl. genişletti biraz da.

X