Anasinin kizi olucakkkk

canım senin adına çok sevindim..inşallah kucağınada almayı nasip etsin güzel rabbim..desene prensesin geliyor hayırlısyla.:nazar: :nazar:

maşallah maşallah allah nazardan saklasın ayyy kız çocuklarına bayılırım hele elbiseleri yürüyüşleri canım ya rabbim kucağınada almayı gelinlik kız olduğunu görmenide nasip etsin

Hadi bakalim gözün aydin darisi bana çatliyorum valla.bide ben bukadar merak ediyorum ya göstermezmiş bide..

Rabbim analı-babalı büyütsün,hayırlı sağlıklı evlat olsun inşallah..Hep beraber mutlu mesut sağlıklı huzurlu upuzun bi ömür yaşayın.KK bi üye daha kazandı demek ne güzel:)))

Trakyali cnm cinsiyeti belli olmadan önce ne hissediyordun. özlemyb nin açtiği tahmin forumuna baktim sanirim yazmamişsin.kiz gibimi hissediyordun..bebişiniz tekrar anali babali sağlik ve huzurla büyüsün ve allah nazardan korusun

trakyali cnm cinsiyeti belli olmadan önce ne hissediyordun. özlemyb nin açtiği tahmin forumuna baktim sanirim yazmamişsin.kiz gibimi hissediyordun..bebişiniz tekrar anali babali sağlik ve huzurla büyüsün ve allah nazardan korusun

canim bne hep kiz olmasini istiyodum zaten ama çevremdekiler hep erkek diyolardi hatta erkek olucağina öyle bi inanmişim ki sanki erkekmiş ve ben kiz olmadiği için üzülüyo gibiydim. ama kiz olucak gibi hissediyordum ayrica rüyamda da hep kiz doğuruyodum şeker.gerçi erkekte olsa evlat sonuçta allah verdi ama insanın içinde bi özlem kalıyo cinsiyete karşı.

X