Anadolu saglık merk. john hopkins hastanesine giden var mı?

cambaz64

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2009
308
0
merhabalar ben de 4 aylık hamileyim.bu benim ilk gebeligim vehastane ve dr.acısından cok içim rahat degil. bu foruma yeni katıldım.aranızda anadolu saglık merkezi john hopkins hastanesine gienleriniz var mı acaba?Dr. Ebru füsun ışık' a gidiyorum,tecrübesi olan var mı acaba arkadaslar?
paylaşırsanız sevinirim....

cambaz merhabalar bende yeni hamişlerdenim. şimdiy kadar hep kadıköy acıbademe gittim. ama doktorum çok yoğun olduğu için değiştirmeyi düşünüyorum. hastane değiştirrirsem john hopkins düşünüyorum. sen devam ediyormusun doktoruna memnunmusun. ve fiyatlar konusunda bilgi verirsen sevinirim.

bende ebru hnımın hastasıyım genel olarak ii bi insan herşeyi konuşup sorabiliyosun tlf bile her istediğimde ararım meşgulse geri arar tabi hastane faktörü var şu an türkiyedeki en ii hastane tabi tuzlu bi yer ama kadın hastalıkları çok önemli olduğu için her yere güvenemiyosun. birkaç ay oldu gideli bi smear tesi yaptılar 180 tl di. muayene de 150 200 civarı tabi doğum yapmayı düşünün derim
hee bi de kaynarca da nene hatun el değiştirmişti gayet güzel temiz bi hastane bikaç tanıdık doğum yaptılar çok da memnun kaldılar araştırın derim sevgiler

canım slm öncelıkle tebrık ederım hayırlı olsun
ebru hanımı degılde fatıh beyi çok begenıyolar benım arkadaslarım onun hastası ebru hanımı çok begenmıyolar bilgi an lamında ben olsam fatıh beyi tercıh ederdım hoşcakalın....

kıslar çok sağolun. benim özel sağlık sigortam var. doğumu %100 karşılıyor. sadece benim bebişler ikizmiş bugün öğrendim belki bebiş sayısı fazla olduğu için fark oluşabilirmiş. ama kendi doktorum bile o hastanenenin süper olduğunu söyledi:))

sigortan varsa hiç düşünme ebru hanımda ii doktordur ikizlerin hayırlı olsun darısı başıma inşallah Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin sevgiler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…