amniyosentes sonucumu aldım çok mutluyummm

yaxgxmur sxixla

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2008
117
1
42
:nazar:selam kıslar amniyosentes sonucumu aldım bebeğim çok ıyı allaha şükür.bebeğime beşik aldım..çok mutluyum kimse korkmasın amniyosentesden...benim için dua eden herkese çok teşekkürler...

:nazar:selam Kıslar Amniyosentes Sonucumu Aldım Bebeğim çok ıyı Allaha şükür.bebeğime Beşik Aldım..çok Mutluyum Kimse Korkmasın Amniyosentesden...benim Için Dua Eden Herkese çok Teşekkürler...
Canim Cok Sevindim Allah Bebeğin Esağlik Hoşluk Versin Beşiğine Yatacak Günler Nasip Etsin.bende çarşamba 2li Test Sonucunu Aliyorum Sende Benim Için Dua Et Nolur Bebeğim Sağlikli Olsun.

:nazar:selam kıslar amniyosentes sonucumu aldım bebeğim çok ıyı allaha şükür.bebeğime beşik aldım..çok mutluyum kimse korkmasın amniyosentesden...benim için dua eden herkese çok teşekkürler...

yağmur sılam canım benim meraktan öldüm inan çok şükür canım çok sevindim beşikte hayırlı olsun:) allah meleğini sağ sağlim kucağına almayı nasip etsin inşallah bitanemŞeniz

canim benim cok sevindim hadi hayirli olsun ...
darisi da bizim basimiza artik ben de bu persembe ikili test yaptiracagim insallah,,,
dualarinizi eksik etmeyin canlarim...

X