amin der misiniz :(

mavibilgisayar

sana inanır sana güvenir senden yardım isteriz
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2015
468
422
Müslümanın kardeşi için ettiği dua kabul olurmuş Yalvarıyorum duama amin deyin. Allahım yalvariyorum kızım için eski eşimle tekrar evleneyim ve herkesin imkansız dediği şeyi sen imkanlı kıl Allahım lütfen. AMIN

kızınız ve sizin için hayırlı olan olsun. tabii eski eşiniz için de.
o da sizin gibi istiyorsa ve mutlu olacaksanız olsun.

Hayirliysa olsun insallah... Cok uzuldum size neden bosandiniz

Alah seninde ve tün duaya ihtiyacı olanların duasını hayirlisi ise kabul eylesin hayirlisi degilse hayra cevirsin inşallah ..

“... Olur ki hoşunuza gitmeyen bir şey sizin için hayırlıdır ve olur ki, sevdiğiniz şey de sizin için bir şerdir. Allah bilir de siz bilmezsiniz.” (Bakara Suresi, 216)
Çok güzel bir ayettir bence siz bu ayete sığınarak hareket edin. Bizi bizden iyi tanıyan ve bize şah damarından daha yakın olan Rabbimdir ki bizim için neyin hayırlı ve neyin şer olacağını da bilir. Bazen biz insanoğlu çok diretiriz o olsun diye ama bilemeyiz ki belki de o bizim için şerdir. O yüzden hayırlı olanı isteyin hakkınızda da hayırlı olan olsun inşallah. Amin.

Hakkinizda hayirlisi neyse o olsun canim yunus a.s duasini okuyarak dua et istersen ozelliklede gece namazlarindan sonra ama hayirlisini iste Rabbim kabul eder insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…