Amilyat oldum kurtuldum

busevay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2008
103
1
arkadaslar cuma gunu bahsettımgım gıbı kist amılyatını oldum zor gecti canım yandı ama atlattım allaha sukur belım cok agrıyo ama suan zor oturuyorum yarında dikişlerim alıncak inş daha bıra hatlarım darısı benım gıbı rahatsızlığı olan arkadasların basına onlarda allahın iznıyle kurtulsunlar siteyi gezmeyı cok özledım inş duzelınce acısını cıkaracagım kendınıze ii bakın :dance::dance:a.s.

Ben de amilyat ta ne ola diyordum.tatlicadiarzu
Ameliyatmış:roflol::roflol:
Geçmiş olsun canıma.s.

arkadaslar cuma gunu bahsettımgım gıbı kist amılyatını oldum zor gecti canım yandı ama atlattım allaha sukur belım cok agrıyo ama suan zor oturuyorum yarında dikişlerim alıncak inş daha bıra hatlarım darısı benım gıbı rahatsızlığı olan arkadasların basına onlarda allahın iznıyle kurtulsunlar siteyi gezmeyı cok özledım inş duzelınce acısını cıkaracagım kendınıze ii bakın :dance::dance:a.s.

cnm benim çok geçmiş olsun a.s. a.s. a.s. a.s. a.s.

geçmiş olsun canım allah bi daha yaşatmasın bu arada kucağını da boş koymasın inşallah

geçmiş olsun çabucak iyileşirsin inşşş.canım..ikinci bebeğini düşünüyomusun pekii..ALLAH kızına sağlıklı uzun ömürler versin inşşş..

X