Gebeliğe Hazırlık Amh testim 0.69 çıktı, ilk denemede adetime 6 gün kala beta hcg 13 geldi :))

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Keskinoglu

Üye
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2022
68
32
merhabalar arkadaşlar. Fsh değerim 13 lerde çıkınca amh testi yaptırdım sonuç:0.69.
Birkaç doktor gezdim. Hemen bebek denemelisin dediler. Gebelik denediğim ilk ay ovülasyon sonrası 8. Gün, adetten önceki 6. Günümde Precort erken gebelik testi silik, beta hcg testim 13 çıktı. Bir sonraki gün 29 amh testi sizin için tek kıstas olmasın Çok endişelenmiştim. Ama hiç gerek yokmuş.

Sizin adınıza çok sevindim rabbim kucağına almayı nasip etsin inşallah

Merhaba öncelikle tebrik ediyorum darısı başıma diyorum nasıl beslendiniz yaptığınız özel bir şey var mı benimle paylaşır mısınız benim amh çok daha düşük. Belki bana yardımcı olursunuz

Çok teşekkür ederim İnşallah siz de en kısa zamanda gönlünüzdekileri kavuşursunuz Açıkçası özel yaptığım hiçbir şey olmadı. Ben zaten doğum kontrol hapı ile korunuyordum 2.5 yıldır. Amh düşük geldiğini görünce paketim bitikten sonra korunmayı bıraktım. İlk adetimi gördüm. Ve denemeye karar verdik. Sonrasında tatlıyı çok severim,azalttım. Folik asit desteğine başladım. Ovülasyon dönemini değerlendirmekten başka bir şey yapmadım ekstra. Ve ilk denemede gebe kaldım. Amh değeri ne olursa olsun, önemli olan yumurtanın sayısı değil, kalitesi. Her zaman ihtimal vardır. Bizim ailede anne tarafımda ikiz gebelik çok fazla var. Erken menopoz da kimsede yok. Amh düşük çıkınca bi şok oldum tabi. O yüzden lütfen üzülmeyin. Ben oluruna bırakmıştım, siz de bırakın. İnanın, Deneyin ve olacağını göreceksiniz.

İnşallah diyeyim ben elimde olmadan ne yazık ki stres yapıyorum evlenmeden önce amhın düşük olduğunu öğrendim. 34 yaşındayım ve cidden korkuyorum folik asite bende başladım. Ama ne yazık ki adet günüm 10 gün gecikti doktor ilaçla adet yapacak büyük ihtimal. Menopoza girmekten korkuyorum psikolojim bozuldu. Bana Umut oldunuz teşekkür ederim

Yaşın genç olması müthiş avantaj. Aynı amh 35 yaşında olsa çok zor olurdu. Herşey zamanında.

Fsh düşükmüş ondan şanslısın belkide.

Senin amh, fsh kaçtı?
Benimde iyi değil.

Gluten, hamurişi,ekmek de yedin mi? Çay vs de.

Yaş çok çok önemli 0,75 amh değeri yaş 32 1,5 yıldır gebe kalamadım. 20 li yaşlarda gebe kalmak için her zaman daha kolaydır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…