AMH testi Acil yardı

Bahçecide kime tedavi oldunuz memnun musunuz

Bahçecide kime tedavi oldunuz memnun musunuz
Bahceci de Prof.dr ebru öztürk benim doktorum harika birisi cok memnun kaldim önce allahin sonra ebru hocamin sayesinde bebegimi bekliyorum ben tavsiye ederim kendisini ne sorsam cevabimi aldim hic yanitsiz birakmadi kafamda soru isareti kalmadi.

Fiyat nasıl instagramdan takip ediyorum beğeniyorum sizin amh mi düşük hamilesiniz Allah kucağınıza almayı nasip etsin tebrik ederim

Fiyat nasıl instagramdan takip ediyorum beğeniyorum sizin amh mi düşük hamilesiniz Allah kucağınıza almayı nasip etsin tebrik ederim
Bizde sperm kaynaklı sorun vardi ben ocak ayinda tedaviye basladim subatta yumurta toplama nisan ayinda transfer oldu suan cok sukur 37.haftadayim. fiyat icin suan ne desem yanlış olur 1seneye yakin oldu biz başlayalı ama ortalama ilaclarla 27-30 bin civari gitmiştir. Ilaclar kisiden kisiye degisiyo o konuda net rakam zaten tedavi başlamadan belli olmaz ben ebru hocaya bi gidin derim ücretsiz on gorusme yapiyor bi fikir edinmis olursunuz

Teşekkür ederim bahçecide ebru hoca Mustafa reşit Asoğlu Cem Çelik arasındayım Kadın olduğu için ebru öztürkü seçebiliriz

Ben bu testi İzmir'de üniversite hastanesinde yaptirmistim 2 yıl önce .devlet hastaneleri yapmıyordu orası yapiyordu ucretsiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…