AMH testi Acil yardı

Oncelikle haydarpasa kadin doguma gittim orasi bunu biz degil zynep kamil yapiyor dedi snra zeynep kamile gittim tup bebek tedavisi icin dedim ve bahcecide tedavi gördüğüm halde devlet hastanesi yapti bu testi snrada tedavim basladi tarih olarakta 1 sene oncesi suan 8 aylik hamileyim cunku
Bahçecide kime tedavi oldunuz memnun musunuz

Bahçecide kime tedavi oldunuz memnun musunuz
Bahceci de Prof.dr ebru öztürk benim doktorum harika birisi cok memnun kaldim önce allahin sonra ebru hocamin sayesinde bebegimi bekliyorum ben tavsiye ederim kendisini ne sorsam cevabimi aldim hic yanitsiz birakmadi kafamda soru isareti kalmadi.😍

Bahceci de Prof.dr ebru öztürk benim doktorum harika birisi cok memnun kaldim önce allahin sonra ebru hocamin sayesinde bebegimi bekliyorum ben tavsiye ederim kendisini ne sorsam cevabimi aldim hic yanitsiz birakmadi kafamda soru isareti kalmadi.😍
Fiyat nasıl instagramdan takip ediyorum beğeniyorum sizin amh mi düşük hamilesiniz Allah kucağınıza almayı nasip etsin tebrik ederim

Fiyat nasıl instagramdan takip ediyorum beğeniyorum sizin amh mi düşük hamilesiniz Allah kucağınıza almayı nasip etsin tebrik ederim
Bizde sperm kaynaklı sorun vardi ben ocak ayinda tedaviye basladim subatta yumurta toplama nisan ayinda transfer oldu suan cok sukur 37.haftadayim. fiyat icin suan ne desem yanlış olur 1seneye yakin oldu biz başlayalı ama ortalama ilaclarla 27-30 bin civari gitmiştir. Ilaclar kisiden kisiye degisiyo o konuda net rakam zaten tedavi başlamadan belli olmaz🤗 ben ebru hocaya bi gidin derim ücretsiz on gorusme yapiyor bi fikir edinmis olursunuz 🤗😍

Bizde sperm kaynaklı sorun vardi ben ocak ayinda tedaviye basladim subatta yumurta toplama nisan ayinda transfer oldu suan cok sukur 37.haftadayim. fiyat icin suan ne desem yanlış olur 1seneye yakin oldu biz başlayalı ama ortalama ilaclarla 27-30 bin civari gitmiştir. Ilaclar kisiden kisiye degisiyo o konuda net rakam zaten tedavi başlamadan belli olmaz🤗 ben ebru hocaya bi gidin derim ücretsiz on gorusme yapiyor bi fikir edinmis olursunuz 🤗😍
Teşekkür ederim bahçecide ebru hoca Mustafa reşit Asoğlu Cem Çelik arasındayım Kadın olduğu için ebru öztürkü seçebiliriz

Kızlar selamlar öncelikle. Herkesin gününün mükemmel geçmesini dilerim.

Doktorum benden AMH değerime baktırmamı istemişti. Özele gidiyorum bu arada. Hem amh hem de fsh vs bakalım dedi adetin 2.günü.
Adetim düzenli gittiğinden dahiliyeye randevu aldım geçen haftadan tam da bu güne. tam tuttu 2.gününe denk geldi. amh hariç diğer değerler için devlette kan verdim.
AMH a devlet bakamıyormuş. Ben dahiliyeden aldım randevuyu zaten gidip tüm değerlerime baktırmak istiyordum. Burada yazılmıştı gebelik düşünüyorum dediğinizde vitamin değerlerine falan bakıyormuş dahiliye. hazır gitmişken doktorun istediği testleri de yaptırırım demiştim. Yani devlette kadın doğuma gitsem amh bakılır mı? Genel bir durum mu yoksa dahiliye olduğu için mi bakılmadı amh'a?

Ekstra bi tüp daha kan verdim kendi doktoruma götürdüm özelden baktırırım diye. açıkçası 500 tl kadarsa veririm sorun yok dedim.
Bi aradı 1000 tl. şu an zaten o kadar param yok malum ay sonu.
başka laboratuvarlar araştırdım 800 tl ile 1000 tl arası.

özel sağlık sigortam yapılacak bu ay onu bekleyeyim diyorum ama sgknın karşılamadığı testlerde özel sağlık sigortası da işe yaramıyormuş.
ne yapacağımı bilemedim.

Bilgisi olan var mı? Devlet kadın doğumda bu testi yaptıran hanımlar var mı acaba?
Ben bu testi İzmir'de üniversite hastanesinde yaptirmistim 2 yıl önce .devlet hastaneleri yapmıyordu orası yapiyordu ucretsiz

X