Amh düşüklüğü

Sizin adınıza çok sevindim evladinizi sağlıcakla kucağınıza alın insallah. Doktorum bana normal yolla gebe kalmamın imkansız olduğunu söyledi mümkün olmayacağını acilen tüp bebek yaptırmanız gerektiğini. Benim hormon değerlerim çok yüksek olduğu için fsh 34 lh 27 çıkmıştı 8 aydır gebelik olmayınca doktor mümkün değil dedi. Teşekkür ederim cevabınız için Allah herkese nasip etsin inşallah. Çok duyuyorum rahim filminden sonra hamile kalani

Dr a göre değişiyor işi yorumlamak.. Bana da bir Dr amh düşük olunca ve fsh 14 idi erken menopoz gibi konuşmalar yaptı.Sonra fshyi 11lere düşürdüm. Başka Dr a gittim. Tek başına amh ya da fsh çok önemli değil. Hayıt tohumu içebilirsiniz hormonları dengeliyor. Bende ters Rahim vardı ters rahimde gebeliği geciktiriyormus benim hangi sebepten gecikti bilmiyorum kimine göre 1 yil normal bir süre.. Sabır etmek gerekiyor.. Hsg sonrası olmasa idi 1 yil daha bekleyip aşılama ya da tüp bebek düşünecektim.. Hayırlısı ümit kesmemeli

Hsg sonrasi gebe kalan da cok duydum. Benim degerlere göre de erken menapoz diye çıkıyor Sizin fsh benimkinden cok cok düşük bazen sırf kafada niye olmuyor niye olmadi diye düşünmekten de olmuyormuş çok söyleyen oldu. Benim fsh 34 hayıt macunu aldım ama ise yarar mi bilmiyorum olmazsa çayını tohumunu filan da alırım. Gerçekten çok canım yandı doktorun odasından çıkar çıkmaz gözyaşlarına boğuldum. Bana imkansız mümkün değil acilen tüp bebek dedi. Inşallah nasip olur bi mucize olur. Öncelikle şu değerlerimin biraz düşmesi lazım insallah düşer

Hayır tohumunu ezebildigim kadar ezip hakiki balın içerisine katıp iki aydır yiyorum bakalım ise yarayacakmi

Merhaba. Anestezili çektirdim. 10-15 dk falan sürdü. Sonrasında herhangi bir ağrım olmadı :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…