AMH DÜŞÜKLÜĞÜ İLE HAMİLE KALANLAR?

Amh düşüklüğü ile hamile kalan kaç kişiyiz kızlar?

• Ankete Katılan
    9
Ben 26 yaşımda amh 0.44 idi doktor mümkün değil çocuk zor dedi 27 yaşımda evlendim tekrar baktırdım amh yine düşüktü ardından sağlıklı beslendim avakado bol tükettim faydalı şeyler yedim ve doğal yolla gebe kaldım şuan 3.5 aylık hamileyim
Maşallah acaba ksc yumurta vardı ultrasonda o sırada?
Benimde amh çok düşük 003

Ve ek olarak başka bişey yaptınız mı ne kadar sürede hamile kaldınız

amh’ı dert eden arkadaşlara umut olsun…
ilk ölçüm yapıldığında 40 yaşında falandım. 0,54 çıkmıştı. 41 yaşında kendiliğimden hamile kaldım ama devam etmedi. 42 yaşında tüp bebekle hamile kaldım ( 6 ay kadar kısa bir sürede) kızım şimdi 2 yaşında🫶. ve bir hafta önce 45 yaşında hamile kaldığımı öğrendim bugün ise sonlandığını. sonlanan gebelikler yaş ile ilgili. eğer genç yaştaysanız mümkün olduğu kadar yumurta kalitenizi arttırmaya yönelik çalışın. umut her zaman var🙏

Gerçekten çok şaşırdım 40 yaştan 45 yasa amh değeriniz demekki tam olarak bitmemiş maşallah evladinzii sağlıcakla büyütün

Benim yaşım 32 ama iki senedir gebe kalamadım amh 003 çok düşük yaşım genç fakat tüp bebekte yumurtam dahi büyümedi gelişmedi tedavimi iptal ettiler ikinciyi deniyeceğim bazı şeylerin yaşla alakası yok bence olunca oluyor olmayincads olmuyor

Gerçekten çok şaşırdım 40 yaştan 45 yasa amh değeriniz demekki tam olarak bitmemiş maşallah evladinzii sağlıcakla büyütün

Benim yaşım 32 ama iki senedir gebe kalamadım amh 003 çok düşük yaşım genç fakat tüp bebekte yumurtam dahi büyümedi gelişmedi tedavimi iptal ettiler ikinciyi deniyeceğim bazı şeylerin yaşla alakası yok bence olunca oluyor olmayincads olmuyor
şiddetle instagramdan idil bozkurt’u incelemenizi tavsiye ederim.

Maşallah acaba ksc yumurta vardı ultrasonda o sırada?
Benimde amh çok düşük 003

Ve ek olarak başka bişey yaptınız mı ne kadar sürede hamile kaldınız
Ben 0.44 amh ile baktığımda 4 yumurta vardı o zamanlar bekarım.7 ay sonra evlendim çok fazla denemedik bazı nedenlerden dolayı ardından kendimi hazır hissettiğim ay hergun avakado yedim ve tuttu tabi ondan önce 6 7 kez falan denemişizdir

X