AMH DÜŞÜKLÜĞÜ İLE HAMİLE KALANLAR?

Amh düşüklüğü ile hamile kalan kaç kişiyiz kızlar?

• Tüp bebek ile hamile kaldım.

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    7

dori-

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2024
20
5
28
Merhaba kızlar. Amh düşüklüğü ile hamile kalanlar ankete katılırsa çok sevinirim. Hepimize ümit olsun :)

merhaba, AMH'ım 1,47 idi,
kimi doktor düşük dedi kimisi imkansız değil dedi, bir sürü kafa karışıklığı açıkcası.
şimdi 3,5 aylık hamileyim, korunurken hamile kaldım hem de :KK200:
Rabbimden dileğim evlat sahibi olmak isteyen bütün kardeşlerimi sağlıcakla hayırlısıyla müjdelesin.

merhaba, AMH'ım 1,47 idi,
kimi doktor düşük dedi kimisi imkansız değil dedi, bir sürü kafa karışıklığı açıkcası.
şimdi 3,5 aylık hamileyim, korunurken hamile kaldım hem de :KK200:
Rabbimden dileğim evlat sahibi olmak isteyen bütün kardeşlerimi sağlıcakla hayırlısıyla müjdelesin.
Bende bugün doktora gittim devlet hastanesi ama AMH ye bakılmıyor burda dedi bundan öncede 2 ayrı hastaneye gittiğimde yine bakmamislar di devlette bakılmıyor mu

Bende bugün doktora gittim devlet hastanesi ama AMH ye bakılmıyor burda dedi bundan öncede 2 ayrı hastaneye gittiğimde yine bakmamislar di devlette bakılmıyor mu
Ben devlet araştırma hastanesinde baktırdım 2 hafta önce. Bakılıyor yani. Sonucu da 4 gün içinde çıktı hafta sonu araya girmesine rağmen. Hastane Laboratuvarını kendim aradım. Normalde 2 hafta çalışılıyor bu test üzerinde ama sizin çıkmış, e nabıza yüklüyorum dedi ve yükledi görevli. Özelde 1200 tl’ye yaptırmıştım daha önce. Devlet araştırma hastanesinde ücretsiz yaptırdım.

Son düzenleme:
Ben devlet araştırma hastanesinde baktırdım 2 hafta önce. Bakılıyor yani. Sonucu da 4 gün içinde çıktı hafta sonu araya girmesine rağmen. Hastane Laboratuvarını kendim aradım. Normalde 2 hafta çalışılıyor bu test üzerinde ama sizin çıkmış, e nabıza yüklüyorum dedi ve yükledi görevli. Özelde 1200 tl’ye yaptırmıştım daha önce. Devlet araştırma hastanesinde ücretsiz yaptırdım.
Devlette yapmayınca bende dün özelde yaptırdım malesef sonuç ne zaman çıkar tahminen

amh’ı dert eden arkadaşlara umut olsun…
ilk ölçüm yapıldığında 40 yaşında falandım. 0,54 çıkmıştı. 41 yaşında kendiliğimden hamile kaldım ama devam etmedi. 42 yaşında tüp bebekle hamile kaldım ( 6 ay kadar kısa bir sürede) kızım şimdi 2 yaşında🫶. ve bir hafta önce 45 yaşında hamile kaldığımı öğrendim bugün ise sonlandığını. sonlanan gebelikler yaş ile ilgili. eğer genç yaştaysanız mümkün olduğu kadar yumurta kalitenizi arttırmaya yönelik çalışın. umut her zaman var🙏

Merhaba arkadaşlar ilk amh baktırdığımda 0.9 geldi doktor direkt çocuk sahibi olamayacağımı acil tüp bebeğe başlamam gerektiğini söyledi dünyam başıma yıkıldı aynı zamanda çikolata kistim de mevcuttu her iki tarafta sonra hemen özel bir doktora gittim o beni çok rahatlattı bekle dedi hamile kalmaman için bir neden yok eşimle 1.5 yıl bekledik sonra baktık olmuyor gene doktoruma gittim tüp bebek yaptıracaktım artık başka çarem yoktu bana ve eşime ilaçlar verdi tabi ilaç dediğim vitamin düzenli olarak 2 ay kullandım tabi kilo verdim sigarayı bıraktım ve gebe kaldım 2 senedir evliyim ilk kez çift çizgi gördüm sonrası ne olur bilmiyorum ama inanmak çok önemli Allah isteyen herkese nasip etsin

Bıçak batması gibi keskin ağrılar oluyordu, belime bacağıma ve kasığıma vuruyordu. Ağırlıklı olarak kaşık ağrısı hep vardı.
Ve sık idrara çıkma
Belime bacağım a vuran bi ağrım yok fakat kasık bölgesi hassasiyeti hep oluyor idrar s sık çıkma da var bende

Ben 26 yaşımda amh 0.44 idi doktor mümkün değil çocuk zor dedi 27 yaşımda evlendim tekrar baktırdım amh yine düşüktü ardından sağlıklı beslendim avakado bol tükettim faydalı şeyler yedim ve doğal yolla gebe kaldım şuan 3.5 aylık hamileyim

X