Amh değeri yardım

Brokoli1

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2023
142
34
Merhaba bilgi sahibi olan arkadaşlar sonucuma bakabilirmi anlayamadım. Kötü mü iyi mi bu sonuç.

Eklentiler

• 20240228_194714.jpg
    20240228_194714.jpg
    38,1 KB · Görüntüleme: 133
1 ile 4 arası normal değer. Sizinki çok yüksek. Pkos var yumurtalarınız fazla
Fsh Lh nasıl
Evet reglim aşırı derece düzensiz
Fsh 6,01
Lh 12,05 bunlarda yüksek mi baya oldu bunları yaptırali doktorum yüksek falan demedi ama bilmiyorum

Evet reglim aşırı derece düzensiz
Fsh 6,01
Lh 12,05 bunlarda yüksek mi baya oldu bunları yaptırali doktorum yüksek falan demedi ama bilmiyorum
Fsh iyi Lh biraz yüksek.
Yumurtalarınız gelişmiyorsa her gün 3 tane kuru incir ve havuç yiyin
Prolaktin normal değerlerdeyse incir havuç kürü de olur. Yumurtayı çok hızlı geliştirip çatlatıyor

Fsh iyi Lh biraz yüksek.
Yumurtalarınız gelişmiyorsa her gün 3 tane kuru incir ve havuç yiyin
Prolaktin normal değerlerdeyse incir havuç kürü de olur. Yumurtayı çok hızlı geliştirip çatlatıyor
Evet gelismiyor incir denedim. Doktor Mfk 'nin 1 aylık gebelik icin takviyelerini denedim. Olmayinca rahim filmi çektirdim tuplerim açık cıktı ama onda da gebelik olmadı. Femaraya başladık 3 denemede sadece 1 kere büyüdü çatlama iğnesi onda da tutmadı malesef amh yüksek olması kötü oldu demek ki ondan femara kullanincada büyümedi

Evet gelismiyor incir denedim. Doktor Mfk 'nin 1 aylık gebelik icin takviyelerini denedim. Olmayinca rahim filmi çektirdim tuplerim açık cıktı ama onda da gebelik olmadı. Femaraya başladık 3 denemede sadece 1 kere büyüdü çatlama iğnesi onda da tutmadı malesef amh yüksek olması kötü oldu demek ki ondan femara kullanincada büyümedi
Sadece incir mi yediniz ? İncir havuç kürünü denediniz mi? Eğer takip yaptıracaksanız tekrardan klomen ya da femarayla beraber incir havuç kürüde yapıp bir de öyle deneyin.

Amh yüksek ama değerleriniz iyi. Biraz vakit alır hamile kalmanız belki. Ama olucak inşallah 🤲🏻

Ultrason da yumurtam sağ da 12 solda 11 tane yumurtam olduğunu söyledi polikistik yapı gözükmüyor dedi 🥰 sanırım buda iyi birşey

Ultrason da yumurtam sağ da 12 solda 11 tane yumurtam olduğunu söyledi polikistik yapı gözükmüyor dedi 🥰 sanırım buda iyi birşey
12 den fazla olması lazım diye biliyorum polikistik yapı olması için :) yumurta fazla oluyor ama gelişimi ve çatlamasında sıkıntı oluyor

Polikistikover. Yumurtalar zamanla kistik yapılara dönüşüyor ve kardeşimin yumurtalıklarını almak zorunda kalmışlardı

Merhaba son durumunuz nedir tüp bebeğe başladınız mı değerlerimiz aynı gibi sizinle amh 13 benimde

Merhabalar 29 yaşındayım geçenlerde 1 buçuk yıldır evliyim son 3 aydır korunmuyoruz geçenlerde gidip hormonlarıma baktırayım dedim malesef Amh değerim düşük çıktı cumartesi yeniden doktora gidicem ama çok moralim bozuk değerlere bakıp anlayan arkadaşlar varsa destek olabilirler mi ? Ne yapmam lazım inanın bilmiyorum alttan muayene de cumartesi olucam
Değerlerim
Amh 0,63
Fsh 7,59
Lh 6,08
Prolaktin 13,07
E2 27

Merhabalar 29 yaşındayım geçenlerde 1 buçuk yıldır evliyim son 3 aydır korunmuyoruz geçenlerde gidip hormonlarıma baktırayım dedim malesef Amh değerim düşük çıktı cumartesi yeniden doktora gidicem ama çok moralim bozuk değerlere bakıp anlayan arkadaşlar varsa destek olabilirler mi ? Ne yapmam lazım inanın bilmiyorum alttan muayene de cumartesi olucam
Değerlerim
Amh 0,63
Fsh 7,59
Lh 6,08
Prolaktin 13,07
E2 27
Ben Amh 0.79 ile hamile kaldım ama ani bi ameliyat sonrası düştü bebek yani olur gebelik Allah’ın izniyle…

Ben Amh 0.79 ile hamile kaldım ama ani bi ameliyat sonrası düştü bebek yani olur gebelik Allah’ın izniyle…
Ya öylemi 😢 rabbim hepimize hayırlı günde hayırlı zamanda nasip etsin adetim hep düzenli bende ilkkez hormon testi yaptırdım sonuç böyle çıkınca şok oldum

X