Amh değeri düşük hamile kalanlar

tastehome

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2023
4
0
25
Merhaba arkadaşlar 25 yaşındayım amh değerim 1.27 gittiğim ilk doktor 6 ay içerisinde bebek sahibi olmamızı olmuyorsa tüp bebeğe yönelmemi söyledi. Gittiğim ikinci doktor telaş yapacak bir durum olmadığını denemeye devam etmemiz gerektiğini söyledi. 4 aydır deniyoruz, birgebeningünlüğü adlı sayfadan jel ve ovülasyon testi kullanıyorum. Folik asit, redifol, çinko d vitamini, balık yağı hapı takviye alıyorum. Neden olmuyor bilmiyorum gerçekten zaman zaman çok daralıyorum. Dua, olumlama, kür ne tavsiyeniz varsa açığım.

değeriniz normal neden bu kadar stres yapıyorsunuz? ben bu değere yakın değerle bir gebenin ğünlüğünün testleriyle hamile kalmıştım.şimdi tekrardan deniyorum

Benimde 1.23 gibi bı değer çıktı 30 yaşındayım yaklaşık 8-9 aydır deniyoruz olmuyor. Doktor sorun olmadığını söyledi. Deniyoruz ne yapalım gelecek olan Allah'tan

değeriniz normal neden bu kadar stres yapıyorsunuz? ben bu değere yakın değerle bir gebenin ğünlüğünün testleriyle hamile kalmıştım.şimdi tekrardan deniyorum
İlk gittiğim doktor maalesef çok strese soktu beni, hiç aklımda yokken bir an evvel bebek yap dendi ama denediğim sürede olmayınca da başka sorunlar mı var diye gerilmeye başladım

Benimde 1.23 gibi bı değer çıktı 30 yaşındayım yaklaşık 8-9 aydır deniyoruz olmuyor. Doktor sorun olmadığını söyledi. Deniyoruz ne yapalım gelecek olan Allah'tan
Az önce başka bir başlık altında yaban mersini ve taze çekim keten tohumu tavsiyesi gördüm. Denemek isterseniz ben deneyeceğim

Merhaba arkadaşlar 25 yaşındayım amh değerim 1.27 gittiğim ilk doktor 6 ay içerisinde bebek sahibi olmamızı olmuyorsa tüp bebeğe yönelmemi söyledi. Gittiğim ikinci doktor telaş yapacak bir durum olmadığını denemeye devam etmemiz gerektiğini söyledi. 4 aydır deniyoruz, birgebeningünlüğü adlı sayfadan jel ve ovülasyon testi kullanıyorum. Folik asit, redifol, çinko d vitamini, balık yağı hapı takviye alıyorum. Neden olmuyor bilmiyorum gerçekten zaman zaman çok daralıyorum. Dua, olumlama, kür ne tavsiyeniz varsa açığım.
Eşiniz de yapılması gereken testleri yaptırdı mı

Sana bir abla tavsiyesi amh degerin guzel bosuna kendini üzme esininde degerleri iyiymis hemen bu araştırma asamalarini birak akisina bak stresten uzak olman lazim her ay neden olmuyor diye dusunme sadece ovulasyon kullan almissin cunku bunun disinda vitaminlerini kullan bitki caylari vs. Sakin kullanma bende ayni hatayi yaptkm hormon degerlerim cok yukseldi bide onlarla ugrasmak zorunda kaldim cocuk istedigini kimseye soyleme dusunmemeye calis gerisi allaha kalmis hemen tup bebege sarilmayin cok paralar dönüyor ben yaptim param cope gitti sizin tedavisiz olma olasiligi yuksek

Merhaba bence amh değeriniz oldukça iyi ben 0,55 amh ile hamile kaldım sizin acele etmenize panik olmanıza gerek yok bence

X