Menopoz Amh 1.39 erken menopoz mu?Benim gibi olanlar?

Menopoz nedir ? Belirtileri ve menopoz süreci hakkında paylaşımlar

BeyazPatik35

Carpe Diem
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2010
2.607
2.840
Hanımlar iyi akşamlar 34 yaşındayım 10 yıllık evliyim ilk çocuğum 6 yıl sonra oldu şuan 4 yaşında...
2 yıldır yine olmuyor bugün amh 1.39 doktor aşılama yada tüp bebek dedi...
Amh değeri düşük olan ve pozitif sonuç alanlar yazarsa sevinirim...

Hanımlar iyi akşamlar 34 yaşındayım 10 yıllık evliyim ilk çocuğum 6 yıl sonra oldu şuan 4 yaşında...
Cnm regl 3.günü hormon değerlerine baktır ama en önemlisi vajinal ulturason ile yumurta rezervine baktır kan değerlerine çok takılma.

Kizlar kurtaj olupta en çabuk hamile kalan varmi ? Yada bir yakini kurtaj olub ne kadar sureden sonra gebe kaldi ? Lutfen yazarmisiniz ?

Kizlar kurtaj olupta en çabuk hamile kalan varmi ? Yada bir yakini kurtaj olub ne kadar sureden sonra gebe kaldi ? Lutfen yazarmisiniz ?
Ne kadarlık evlisin?
Neden kurtaj oldun sebebi neydi çok geçmiş olsun üzülme kürtaj sonrasi hamile kalan çok vücudunun toparlanmasi lazim sadece

Regl 3. Günü baktır vajinal ulturasona ve sor lütfen kaç yumurtam var diye. Hormonlara takılmayın önemli olan ulturason
Canim zaten adetim bitmişti 11.günümdü vajinal baktı sol yumurtan buyumeye başlıyor diye ama bu amh testi yumurta rezervi değişmez yani hatta dün ultrasonda gördüğüm yumurtalarin bunlardır ama düşük dedi

Ne kadarlık evlisin?
Neden kurtaj oldun sebebi neydi çok geçmiş olsun üzülme kürtaj sonrasi hamile kalan çok vücudunun toparlanmasi lazim sadece
Anensefali yuzunden 13 haftalik bebegimi kaybetdim çok uzgunum birde ben folik asidin ne oldugunu bilmiyodum doktora gitdigimde 8 haftalik hamileydim ozaman bana folik asit yazmişdi doktorum ama galiba geç kalmişım((

Anensefali yuzunden 13 haftalik bebegimi kaybetdim çok uzgunum birde ben folik asidin ne oldugunu bilmiyodum doktora gitdigimde 8 haftalik hamileydim ozaman bana folik asit yazmişdi doktorum ama galiba geç kalmişım((
Çok geçmiş olsun canım ama folik asit almadın diye olmamıştır doğumsal bir bozukluk sonuçta yaşın kaç bilmiyorum ama olur takma kafana inş

Merhaba. Ben de 2 yıllık evliyim. 26 yaşındayım. Amh değerim dün 1.08 çıktı çok üzüldüm. Aynı zamanda dün rahim filmi çekildi. Sizce kendiliğinden olma gibi bir durum olabilir mi. Veya çatlatma iğnesi ile? Yardımcı olursanız çok sevinirim

Amh iyi... Benim 0,15 di tüp bebek tedavisi ile bebeğim oldu hamdolsun.. Şimdide acaba menopozamı girdim diye korkuyorum 2 ayı geçti adet olmuyorum ;(

Merhaba. Ben de 2 yıllık evliyim. 26 yaşındayım. Amh değerim dün 1.08 çıktı çok üzüldüm. Aynı zamanda dün rahim filmi çekildi. Sizce kendiliğinden olma gibi bir durum olabilir mi. Veya çatlatma iğnesi ile? Yardımcı olursanız çok sevinirim
Amh sadece tek etken değil canım rahim filminde önemli korunmayı birak vakit kaybetmeden InşAllah olur.

Amh sadece tek etken değil canım rahim filminde önemli korunmayı birak vakit kaybetmeden InşAllah olur.

Rahim filmim ve diğer testlerim normal çıktı. Sadece amh düşüklüğü var. 1.5 yıldır bekliyoruz. Rahim filminin üzerinden 10 gün geçti. 5 gün sonra çatlatma iğnesi yaptırcam. Bilmiyorum olur mu 🤷🏻‍♀️

X