Amh 0,03 yumurta gelismeme durumu tedavi iptali

Çörek otu kapsülünü ilk kez duydum acaba burdan yazabilirsen yazarmisin markasını yazamazsan rica etsem özelden yazarmisin bende bi bakayım lütfen

Maşallah ne güzel cnm inşallah bana da olur ve isteyen herkese kaliteli çıkması önemli olan dediğin gibi ben zaten folik asit-baz b12 - d vitamini- balık yağı ve ek 2 vitamin daha kullanıyorum ama böyle oldu yine de. Zayifim hic sigara içmem zararlı şey içmem çay dahi içmem ama ona rağmen böyle okdu

Çok saol cnm inşallah bi dahaki denememde güzel şeyler olur elimden geldiğince inan dikkat ediyor çabalıyorum takviyece çok fazla alıyorum balık yağı folik asit ve vitaminler vs depolarım komple dolu d vitaminim 58 lerde b12 referansın bile üstünde 1250 lerdeydi en son diğer depolarımda öyle hep dolu dolu aralıktan beri folik asit kullanıyorum bal da kullandım bayağı bişey kullandım hala da devam ediyorum

Bende 28 yaşındayım erken menepoz olarak gözüküyor dediler Amh 0.29 fsh 13.4 umutluyum ama bakalım Allaha bıraktım
Kaç yumurtal var tedaviye başladınız mi acaba ?

Bende 32 yaşındayım

Sizde çok gençsiniz ve durumunuz benden biraz daha iyi bence hamile kalırsınız doğru doktor ile tedavi görürseniz

Bende 32 yaşındayım

Sizde çok gençsiniz ve durumunuz benden biraz daha iyi bence hamile kalırsınız doğru doktor ile tedavi görürseniz
2. Gün gittim adetin
El: düzgün düzenli
Bo : 3 af
Lo: 2 af 1 tanesi 13 mm Df
Ne demek cnm ben tedaviye bbaslamadim 2 oğlum var sadece menepoz kısmı beni üzüyor

Bu değerler ne demek biliyormusun

Bende 32 yaşındayım

Siz Ankaradaydiniz galiba Tolga hoca düşük amh da başarılı bir dr. Tavsiye ederim.

Yok canım 2 yumurtanın biri büyüdü biri geride kaldı ama tam opu günü sabah muayene etmişti yumurtam carlamisti çok üzüldüm

Siz Ankaradaydiniz galiba Tolga hoca düşük amh da başarılı bir dr. Tavsiye ederim.
Evet ankaradayım aslında kendisine gitmeyi çok istedim fakat benim ciddi rezerv sorunum var tolga hoca bu kadar düşük amh lilerle ilgilenmiyor diye duydum burda birinden 001-003 amh ve yüksek fsh ile o yüzden muayeneye dahi gitmedim

2. Gün gittim adetin
El: düzgün düzenli
Bo : 3 af
Lo: 2 af 1 tanesi 13 mm Df
Ne demek cnm ben tedaviye bbaslamadim 2 oğlum var sadece menepoz kısmı beni üzüyor

Bu değerler ne demek biliyormusun

Yok cnm aslında hormon testinden vs anlıyorum ama bu be denek anlayamadım sanırım biri yumurtanın büyüklüğü olabilir acaba şey olabilir mi biri sol biri sağ yumurtalık birinde 3 birinde 2 yumurta anlamında olabilir mi

Maşallah Allah bağışlasın cnm ne güzel Allah herkese nasip eder umarım sağlıcakla bende menapoz kısmına ayrı üzülüyorum kemik erimesi vs erken yaşta bu durum canımı coj sıkıyor be yapacağımı da bilemiyorum

Yok canım 2 yumurtanın biri büyüdü biri geride kaldı ama tam opu günü sabah muayene etmişti yumurtam carlamisti çok üzüldüm
Çok üzüldüm cnm bu durumdan ötürü diğer ay daha iyi kontrol etmesi lazım senin doktorunun burda bi arkadaşında başına gelmişti o yüzden doktor 2 güne bir çağırmış yumurta erken çatlamasın diye şimdi ikizlere hamile 3 yumurtası cıkmış benimde mesela 2 ay evvel kist oldu başlayamadım habire bişey çıkıyor

Bende sağlık kısmını takıyorum kafama doğru düzgün bir doktorda çıkmadı karşıma zaten

Yanı siz başkalarından duyduklarinizla doktora gitmezseniz fikir edinemezsiniz. Mesajlarinizdan çok telasli ve üzgün olduğunuzu anliyorum size daha önce de tavsiye de bulundum siz yine baskalarindan duydum okudum diyerek doktora gitmekten görüş almaktan vazgreciyorsunuz . İnşallah size iyi gelecek bir doktoru kendisiyle görüşerek bulursunuz.

Adana Başkent'te tedavi oldum ben. Hastaneden ziyade doktor çok önemliydi benim için. Tayfun hocam nerede olsa oraya giderdim:) 3. Gün donduruldu embriyom. Transfer zamanı 5. Güne gelince hemen gidip transfer olduk. Şimdi 2 3 ayda bir anca adet oluyorum. 37 yaşında erken menopoz. 0,01 oldu artık amh. 1 kez daha yumurta toplatmıştım. 4 yumurta toplandı 1 embriyo donduruldu. Onu deniyoruz şimdi. Bir dünya ilaç, bitkisel şeyler yedim içtim ama şükür sonunda oldu. Allah zorunuzu kolaylaştırsın insallab gerçekten çok zor dönem

Merhabalar bitkisel olarak ne kullandınız? benim de yaşım 40 amh0.2

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…