AMH 0.01 yumurta döllenmeme sorunu

Ben o vitaminlere olan güvenimi yitirdim beni daha çok strese sokuyor. Tsh baktırın hormonlarınıza demir vitamini b12 d vitamini vücut için birincil vitaminleriniz eksik ise onları tamamlayın. Birde tüp bebek tedavisi genelde aynıdır farklı birşey yapan yok burda önemli olan laborant. Ben çok duydum Şişli de 2 toplanıp 2 de 5. Güne geldiğini lütfen bi daha araştırın ve şans verin ben Maslak acıbadem de 3 opu oldum dünya para verdim transfer bile olamadım. Embriyolarım 5. Gün hepsi öldü yaşamadı laborant da. Şişlinin lab ı bence çok başarılı
Zaten en çok ona üzülüyorum, bırakın transferi, o önceden toplanan yumurtalarımın hiçbiri 2. gün sonrasına gelişmedi bile. Bana kalite arttırıcı birşeyler gerekli ve şu an tekrar kaliteli yumurta oluşması için dua ediyorum 🤲

Tebrik ediyorum gerçekten bana da böyle bir motivasyon lazım. Yalnız bu amh değerinde iyi sayı çıkmış maşallah, bende hep bir bir toplandı, hadi onu da geçtim, bir olsun kaliteli olsun yeter diyorum artık 🙏
Sanırsam çok sallamadığım için 😂doktorda dedi bu amhye bu yumurta gayet iyi diye . Nasip işte olacaksa olur ben elimden geleni yapayımda,yapmadım da olmadı demim.transfer de eşim tutmaz bence diyo ama bence tutar 😅yaş 37.niye tutmasın bide anlamadım,tutmazsa da napayım vardır bir hayır

Sanırsam çok sallamadığım için 😂doktorda dedi bu amhye bu yumurta gayet iyi diye . Nasip işte olacaksa olur ben elimden geleni yapayımda,yapmadım da olmadı demim.transfer de eşim tutmaz bence diyo ama bence tutar 😅yaş 37.niye tutmasın bide anlamadım,tutmazsa da napayım vardır bir hayır
Merhaba bende 39 yaşındayım embriyo kaliteniz neydi ben Pgt yaptırmadım zaten bu embriyoları zar zor buldum 4 sene 5 opu sonrası

Merhaba bende 39 yaşındayım embriyo kaliteniz neydi ben Pgt yaptırmadım zaten bu embriyoları zar zor buldum 4 sene 5 opu sonrası
Valla bilmiyorum,sadece yumurtanın 3.gün ve 5.güne gittiğini söyleyen embriyologa aradığında sordum kaliyesi nasıl diye iyi kalite dedi.onun dışında hiç bir bilgim yok

Merhabalar ben memoryılda denemiştim. Düşük yumurta rezervi nedeniyle. 3 yumurtam döllendi 3 üde birinci kalite olarak 5.güne gitti. Memoryılın laboratuvarı çok başarılı. Tabi gerisi rabbimin izni. Benim ilk transfer tutmadı. Tam ikinci transfere hazırlanırken doğal yoldan gebelik nasip etti rabbim. Birde şunu söyliyim tüp bebek öncesi beslenme düzenime çok dikkat ediyordum. Bol su ekmeksiz hayat paketli gıdaları bırakmıştım ve rafine şeker tüketmiyordum ve vitamin desteği alıyordum belkide bunlar vesile oldu yumurta kaliteme

Merhabalar ben memoryılda denemiştim. Düşük yumurta rezervi nedeniyle. 3 yumurtam döllendi 3 üde birinci kalite olarak 5.güne gitti. Memoryılın laboratuvarı çok başarılı. Tabi gerisi rabbimin izni. Benim ilk transfer tutmadı. Tam ikinci transfere hazırlanırken doğal yoldan gebelik nasip etti rabbim. Birde şunu söyliyim tüp bebek öncesi beslenme düzenime çok dikkat ediyordum. Bol su ekmeksiz hayat paketli gıdaları bırakmıştım ve rafine şeker tüketmiyordum ve vitamin desteği alıyordum belkide bunlar vesile oldu yumurta kaliteme
Çok sevindim sizin yaş kaç acaba? Birde ne kadar zaman uğraştınız da olmadı,tüp bebeğe başvurdunuz?

Çok güzel haber darısı benim başıma inşallah🙋‍♀️

Benden en son haziran sonunda yumurta toplanmıştı. Şimdi regl olmayı bekliyorum. Acaba olmadan önce kalite arttırmaya yönelik hazırlık için mi gitsem ona karar veremedim

Hangi memorial ve hangi doktor acaba

Merhaba bence önce bir diyetisyenle çalışın çünkü yumurtalıklara çok etkisi oluyor doğru beslenmenin
Ben şu an gidiyorum ama bu konuda uzman biri değil maalesef. Herkese verdiği diyet listesinin aynısını veriyor bana bu dönemimde. İşi bilen birini araştırıyorum. Tavsiyeleriniz varsa paylaşırsanız sevinirim. Instagram’da Sema Özpekmezci var onu da denemeyi düşünüyorum

X