Amh 0,01 - 0,02 - 0,03... 0,09 arasi çok çok düşük olanlar gelin sürecimizi paylasalim

Benimde 2 senedir adet düzensizliğim var. Bazen 6 ay olmuyorum doktora gittiğimde yumurta görünüyor en son tedavimde hastalandım yarım kaldı. Şimdi prp eksozom yaptırdım. 7 yıldır tedavi görüyorum önceden herşeyi çok stres yapardım. Son 1 yıl çok rahatım herşey olacağına varıyor. Annem menepozdan sonra hamile kaldı kardeşimi büyüttüm kısmetimiz varsa bizimde olur.

Fsh benim de yukselmis bu ay hala yumurta çıkacak mı diye kontrole gidiyorum bu ay olmayacak gibi. Fsh oynayan bir değer ama düşebilir de akupunktura felan devam ediyorum şu an

Maşallah Allah nasp ederse oluyor hepimiz 1 yumurtadan olduk. Sizin tedai neden bu kadar uzun sürdü yani 7 sene çok uzun bir surec. Rabbim bunda sonrasını kolaylaştırsın inşallah. Bugün bende doktora gittim baslayamayacagini söyledi durumum çok iyi değil muhtemelen diğer geldiğinde daha iyiydi başlayalım dedim ama se başlamadın dedi halbuki maddiyat yüzünde esmer dolayı başlayamadık yoksa bende can atiyordum. Nasip değilmiş diğer ay tekrar gel dedi adet için bi ilaç verdi onu kukla bitince adet olunca gel dedi fsh testi istediler yarın da onu vericem yükseldiğine eminim adet olamadığım için. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun umarım eğer ay guel yumurtalar görünürde doktor tedaviye baslar toplar

Fsh benim de yukselmis bu ay hala yumurta çıkacak mı diye kontrole gidiyorum bu ay olmayacak gibi. Fsh oynayan bir değer ama düşebilir de akupunktura felan devam ediyorum şu an
Kaç acaba fsh niz ? Benimde yüksek muhtemelen yarın test vericem istediler. Bu ay tedaviye başlamayı uygun görmedi doktorum diğer geldiğinde durumun daha iyiydi dedi ama o zamanda maddi kaynaklı biz başlayamadık. Rabbim yardımcımız olsun hepimizin inşallah

selam arkadaşlar ben bugün doktora gittim en son fsh 35 ti amh 0,03 ve 0,01 iki ayrı testte böyle çıkmıştı. Benim isim zor ama Allah ol derse olur hepimiz 1 yumurtadan olduk sonuçta. Doktor bu ay başlamayı doğru bulmadı diğer gittiğimde durumunun daha iyi olduğunu söyledi sanırım fsh yükseldi yarın da yine test vereceğim adetimi düzene soksun diye bi ilaç verdi 27 gun kullan gel dedi. Inşallah bi aksilik çıkmazda diğer ay baslanilabilir durumumun iyiye gitmediginin farkındayım ama yine de nasip sürecimde gelişme olursa burdan tekrar yazarım. Sizlerde yazın ki hepimize umut olsun

Benim de yumurta büyümedi doktor bana deney aşamasında olan bir yöntemden bahsetti yumurtalıklardan doku alıyorlarmış daha sonra tekrar enjekte ediyorlarmis bunu deneyelim yaşın çok genç daha dedi. duydunuz mu böyle bir yontem

Ameliyatlı bir yöntem mi bana da yıllar önce demişti bir doktor ben sıcak bakmamıştım. Şimdi prp eksozom yaptırdım hayırlısı bakalım

Benimde amh düşüktü doğru doktor bulmak lazım. Çok bilindik bir hastane 2 sene oyaladı yok yumurtan çoğalsın yok hormonun düşsün derken en son ben pes ettim. Başka bir doktora gittim orda ilaç kullanmadan yumurtam büyüdü erken çatladı ikincisinde ben hastalandım yarım kaldı. Farklı bir hastane de yumurtam boş çıktı. Bahcecide yumurtam büyümedi ordaki tedavilerim yarım kaldı. Eskiden çok yüksek doz igne kullanılırdı şimdi doktorlar kullanmıyor bize iyi gelmiyor. Şuan farklı bir hastane de tedavi görüyorum doktordan da merkezden de memnunum. inşaallah emeklerimizin karşılığını alırız

Yoksa kök hücreden mi bahsetti o farklı kemik iliğinden alınıp yumurtalara enjekte ediliyor

Sizin amh ksc acaba kaç yumurta görünüyor? Benimde fsh sorunu var sürekli yükseliyor malesef bi ara düşmüştü tedaviye başlayamadık nasıl olcak böyle bilmiyorum benim doktor 1 dk muayene edip 2 dk konuşup toplam 3 dk 4250 tl yi aldı gönderdi bizi içime çok sindi desem yalan olur tamamiyle doktorun sayfasında 001 amh ile çok falza gebe kalan var bu konuda başarılı diye gittim ama bilmiyorum bu ay başlamak istemedi uygun görmedi 2 ay evvelde biz başlayamadık maddiyat yüzünden yoksa şimdiye toplanmıştı ne güzel herşey de bir hayır vardır diyelim napalim. Bana da havuz yapılacak ksc kere toplama olur bilmiyorum şu an hangi doktora gidiyorsunuz?

Her geçen gün aleyhimize zaman aslında bizim durumumuzda. Havuz ve prp yapacak benimki

Adı ne acaba doktorunuzun

Benim amh 3 sene önce 0.38 di şimdi bilmiyorum. Bu değerle benim yumurtam büyümezken bir başkasında 2.3 tane toplanıyor. Herkesin bünyesi farklı tüp bebeğe başladığım zaman baktırırım. Çokta merak etmiyorum doğrusu sonuçta iki tane yumurtam gözüküyorBu işlerde biraz daha kıdemli olduğum için çok fazla umursamıyorum. Şimdiye kadar ayrıntılara takıldım asıl mesele benim için doktor tedavi bu ay yumurtam gözükmedi prp eksozom yaptırdım adet olunca doktor gel dedi yoksa iki ay bekliycem.

Valla bana dediğini laparoskopi ile karnımdan yumurta hücresi mi ne alacaklarmis sonra geri enjekte edeceklermis ama deney aşamasında mi neymiş anlamadim
Prp den önce böyle birşey vardı ama çok ilgi görmedi sonra prp eksozom kök hücre çıktı.Sizi yanlış yönlendirmek istemem araştırın doktorunuzla ayrıntılı konuşun ona göre karar verirsiniz

Doktorunuza niye sormadınız yumurta varmı yokmu diye, kendisi neden söylememiş böyle daha çok stres oluyor insan, tekrar gittiğinizde sormak istediklerinizi sorun o kadar para veriyon devlete gitmiyon sonuçta eğer doğum kontrol hapı kullandıysan bazen gözükmüyor benimde oluyordu canını sıkma

Valla bilmiyorum açıkçası yaptırmayı düşünmüyorum embryom inşallah tutar. Ama aksindurum olursa da Zuhal dilek Şanlı ile iletişime geçeceğim

Doktor öyle herkesle 2 dk konuşup gönderiyor çok profesyonel olmasına ragmen. Sormayı stresten unuttum ilacı zor sordum araya sıkıştırıp hemen dışarı çıkarıyorlar anlam veremiyorum. Dünyanın parasını ödüyoruz. Benim fsh testim çok kötü cıktı tahmin edemeyeceğim kadar yüksek cıktı tedaviye başlamayı uygun görmedi doktor sanırım artık gebe kalma şansım da kalmadı ne yazik ki

Aynı durumdayız ben de tam 8-9 ay geçince doktora gittim ama 0.26 FSh 20 çktı yaş 32

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…