Ameliyathanede aşık oldum kızlar ya:)

"Bir çocuğumuz olursa
Adı deniz olmalı
Deniz kadar engin
Deniz kadar çoşkun
Deniz kadar sıcak
Deniz kadar güzel" demiş şair.
DENİZ bebeğe uzun ve mutlu bir ömür diliyorum.

rabbim sağlıkla büyütmek nasip etsin canım .

darısı düşünenlerin başına .yani benim :))) dünyanın en mucizevi olayı .kendi canından bi can çıkıyor. çok kutsal .allah herkesi nasip etsin bu güzel duyguyu.

inşallah canım benim darısı senin ve tüm isteyenlerin olsunopuyorumnanaktan gerçekten mucizevi bişi bu inanılmaz, güzel haberlerini bekliyorum

"Bir çocuğumuz olursa
Adı deniz olmalı
Deniz kadar engin
Deniz kadar çoşkun
Deniz kadar sıcak
Deniz kadar güzel" demiş şair.
DENİZ bebeğe uzun ve mutlu bir ömür diliyorum.

canıııımopuyorumnanaktan ne kadar güzel yazmışsın öyle, çook teşekkür ediyorum okurken bi hoş oldu içim sıcacık.. Allah senide çook mutlu etsin inşallah

Ne kadar güzel bir hikaye, ben de tezle uğraşıyorum, herhalde hamile kalırsam ben de bir süre rafa kaldırabilirim :1closedeyes: Ameliyathanede başlayan aşkınız, bür ömür boyu devam edecek bir aşk, darısı isteyenlere :CüvCüv:

çok çok sağol biankacımopuyorumnanaktan Tezini başarıyla bitirmen dileğiyle ve de Allah sana da dilediğin zaman bu aşkı nasip etsin Kaldır gerekirse rafa bebiş de yaparız kariyer de:lepi:

allah analı babalı buyutsun darısı benım basıma :)) neysem benım de armına ma kavusmama 2.5 ay var sıze cok ımrendım ıns benım dogumum kolay olur bende sezeryan dusunuyorum ama kımse sezeryan yap demıyo neysem hayırlısı olsun hoscakalın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…