Ameliyathanede aşık oldum kızlar ya:)

çok şükür Allah a bebeğine kavuştun
Allah analı babalı sağlıklı büyütsün inşallah

a.s.

senağlamabu okuduğum kaçıncı doğum hikayesi bilmiyorum..hepsinde de ağlıyorum okurken..rabbim acısını göstermesin arkadaşım..hayırlı güzel bi ömür wersin...:1hug:

gözünüz aydın ömürlü olsun allah analı babalı buyutsuz kurtuldunuz ne güzel darısı gunu geldiğinde bizlerin basına inşallah sağlıkla

cnm çok içten ve samimi yazmışsın duygularını
hayırlı olsun bebeğin uzun ömürlü ve mutlu olursunuz inşALLAH
rabbim hayırlısıyla bizlerede nasip eder
ameliyathanedeki AŞKI

ayyy canım benim allah bizlerede nasip etsin daha var bizim ama okurken birden kendimi koydum yerine rabbim hepimize kolay ve hayırlı doğumlar nasip etsin inşallah.oğluşumda tekmeliyo içerden oda bende ikinizi kocaman öpüyoruzzzzzzzzz kendinize iyi bakınnnnnnnnnnnnnnnnn.a.s.

Hayırlı olsun bebeğin, benim babamda birkere acil ameliyat olması gerekiyordu, doktora aspirin aldım diyince 1 gece beklettiler, ameliyat yapamayız dediler...bu kadar tehlikeli olabiliyor aspirin...

allah analı babalı büyütsün canımm,mutlu sağlıklı günler dilerim,

canım çok güzel anlatmışsın...masal okur gibi hissetim çok duygulandım...
Allah analı babalı büyütsün,adıyla yaşasın inşallah

canımm tebrikk ederimmm.... allah analı babalı büyütsün inşallahhh...
bebeğimizede maşallahh.. erken olmasına rağmen çok iyiii kilosuu

Cnm çok duygulandim , ne mutlu sana.. Oğluşuna saril öp bizim için ve bize de dua et lütfen.. Sevgiler..

tebrik ederim cnm alla analı babalı büyütsün ...

Allah analı babalı buyutsun rhodoracım omru uzun olsun bebişimizin gozun aydın cok sevindim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…