Ameliyathanede aşık oldum kızlar ya:)

canım allah analı babalı büyütsün... okurken gözlerim doldu aynı benim yaşadıklarımı yaşamışsın ki benimki ikinci bebeğimdi ama hiç birşey değişmiyo annelikte ilk veya iki.... doğum tarihi ve saatide çok güzel denk gelmiş herşey yedi keşke seneside yedi olsaymış .. bende 08, 07,76 doğumluyum benimde yedilerle dolu hatta ismimde bile yedi harf var ... yediye çeyrek kala doğmuşum... bebeğini misler gigi kokla benim için. sanada büyük geçmiş olsun eşinide senide tebrik ediyorum... hayırlı günlerini görün inşallah bebeğinizin...:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:a.s.

kızlar giremedim teşekkür edemedim sizlere, anca fırsatım oldu kusura bakmayın, hepinize çooook teşekkür ederim iyi dilekleriniz için çok mutlu oldum okurken, Deniz'e de okutucam bunları büyüyünce, Allah herkese yaşatsın inşallah bu güzel duyguyu, hamiş arkadaşlara kolay sağlıklı doğumlar diliyorum

bu arada aspirin komedisi şu arkadaşlar, ani bi doğum kararı oldu ya hani benimki, birden karnımdaki son saatleri bebişimin diye düşündüm, bişi yemem de yasaktı, onu besleyemeyecektim artık, her zamanki alışkanlıkla aspirini attım ağzıma tam aklıma geldi ben naptım diye, ama artık çok geçti, son bi aydır kan akışı için aspirin alıyordum plesanta yaşlandığı için... heyecan ve dalgınlık işte, aman siz dikkat edin böyle şanslı olmayabiliirdimde sonuçta, kanama durmayabilirdi,

kendinize ve bebişlerinize iyi bakın kızlar, özlemişim valla sizi, burayı, çoook öptüm hepinizi

rhodora Allah analı babalı büyütsün canım. Sen de benim gibi epiduralli sezeryan yapmışsın. Ben de oralarda bişeyler olduğunu, ellerin dolandığını hissettim ama o bastırma anı kötüydü. Ama herşeye değdi değil mi? Allah yavrularımıza uzun sağlıklı ömür versin.

gözün aydın canım allah analı babalı büyütsün uzun ömürlü olsun inş.

Allah anali babali bytsn canm ... Ya benm en çok korktğm şey ya kanamam drmasa ama aspirin faln kulllanmiorm ben ama çok korkupm ... 4 haftam kaldi ama nasl olcak ya o fff:KK43::KK43:

rhodora Allah analı babalı büyütsün canım. Sen de benim gibi epiduralli sezeryan yapmışsın. Ben de oralarda bişeyler olduğunu, ellerin dolandığını hissettim ama o bastırma anı kötüydü. Ama herşeye değdi değil mi? Allah yavrularımıza uzun sağlıklı ömür versin.

değmezmi meralcim herşeye değdi, Allah'ımıza şükürler olsun sırayla sağlıkla kurtuluyoruz temmuz anneleri olarak,Allah bağışlasın hepimizin bebeklerini, yüzüne bakınca unutuyorum o ağrıları

Allah anali babali bytsn canm ... Ya benm en çok korktğm şey ya kanamam drmasa ama aspirin faln kulllanmiorm ben ama çok korkupm ... 4 haftam kaldi ama nasl olcak ya o fff:KK43::KK43:

canım hiç dert etme, niye durmasın ki kanaman, herşey oluyo bitiyo hiç düşünme sen, sonra hatırlamıyosun bile, hamişliğin son haftalarının tadını çıkar bence, sağlıkla al kucağına inşallah

Annelik duygusunu Allah hepimize hayırlısıyla yaşatsır inşallah.

Allah minik Deniz'e sağlıklı ve hayırlı ömürler versin:)

canım çok saolasın mor menekse, dediğin gibi Allah herkese yaşatsın, sanada yaşatsın istediğin zaman inşallah, iyi dileklerin için saol canım

canım benim senin bebeğin de hatırlı olsun allah analı babalı büyütsün

allah analı babalı büyütsün okurken çok duygulandım.darısı benim gibi bebek isteyenlere işallah..

X