Ameliyathanede aşık oldum kızlar ya:)

çok şükür Allah a bebeğine kavuştun
Allah analı babalı sağlıklı büyütsün inşallah

a.s.

senağlamabu okuduğum kaçıncı doğum hikayesi bilmiyorum..hepsinde de ağlıyorum okurken..rabbim acısını göstermesin arkadaşım..hayırlı güzel bi ömür wersin...:1hug:

gözünüz aydın ömürlü olsun allah analı babalı buyutsuz kurtuldunuz ne güzel darısı gunu geldiğinde bizlerin basına inşallah sağlıkla

cnm çok içten ve samimi yazmışsın duygularını
hayırlı olsun bebeğin uzun ömürlü ve mutlu olursunuz inşALLAH
rabbim hayırlısıyla bizlerede nasip eder
ameliyathanedeki AŞKI

hepinize merhabalar kızlarrr, Ancak gelebildim, ve sonunda yazıyorum işte doğum hikayem:
daha önce dediğim gibi sizlere kontrole diye gittik hastaneye, ama zaten az olan suyum bitmiş bebek sıkıntıya girmişti, üstelik çatım darmış ve bebeğin başıda yukardaymış, açıklıkda yok, sezeryana karşı olan doktorum imkansız normal yapamazsın bu durumda dedi. annem başka şehirde paldır küldür aradık hemen atla gel diye otobüsün kalkmasına 15 dakika kala hemde, sonra ordan başka otobüs de yok, yazık acele acele toplanıo yetişti otobüse. Doktor duş için izin verdi hemen eve geldim, size yazdım duş aldım bi yandan bebeğin mobilyalarıda geldi adamlar yan tarafta kuruyo,ev dağınık malum yeni taşındım, neyse doğum çantamın eksiklerini tamamlayıp çıktık evden, bide resim çekindim hamiş hamiş son kez, siz şimdiden bolbol çekinin beni aceleye geldi..

odama yerleştim, eşim otogara annemi almaya gidecekti güya daha çok vardı gelmesine, ben sandım odamda şöyle oturcam belkş duygularımı yazcam filan, bi baktım hemşireler geldi, önlüğü giydim, ve işte başladı geçtik o farklı boyuta... damar yolu açıldı, sonda takıldı (tek kötü şey sondaydı bi türlü olmadı nefret ettim), lavmanda yapıldı, bu sefer de dinlencem sandım yok bi baktım sedye, hemen alıyoruz seni dediler durum çok acil, elim ayağım boşaldı bi arkadaşım gelmişti okuldan yanımda o var, annem yok hala bekleeler sandım yok, eşim dışarı çıkmış anneme telefon etmeye, o arada aldılar beni, film gibiydi, sonra yetişti neyse öptü beni ve işte ameliyathane.. oturtular beni, önden hemşire sarılıyo, belden iğneyi vurdular çok az hissettim, bi kaç saniye içinde bacaklarım uyuşmaya başladı, sedyeye kaldıramıyorum o kadar yani, hemen kaldırdılar, serum o bu herşey takıldı doktoru bekliyoruz. hissediyomusun diyolar bacaklarını hayır hissetmiyorum dedim ama göbeğimi hissediyorum dedim hepsi şok:bbo: orda serumla ilgilenen birisi vardı göbeğime bişi yaptı hissediyomusun dedi evet acıyo dedim, adamdaki tepki şu, rsmen tırnağımı geçirdim normal şartlarda bağırman gerekiyordu demekki hissetmiosun dedi, bende az daha bekleyelim iyice uyuşayım nolur diyorum bi yandan... neyse sevgili doktorum geldi ve başlıyoruz dediler, saate bakın benim için bebeğim çıkınca dedim, hemşirelerden biri ay burçlar çok mu önemli ,işmiz var filann dedi ama sağolsun ordaki çocuk ben bakayım dedi.. doğum başladı, sallantı sarsıntı ve ellemelerini hissettim sadece, şimdi bebeğin çıkıyo dediler 5 dakika içinde doğdu kuzucuk, heyecanlandım inanamadım, bastırcaklar hazır ol dediler 3 kere çok sert bastırdılar hissettim çünkü göğüs tarafından bastırdılar ve minik bi ağlama duyuldu, inanamadım o mu gerçekmi dedim şükrediyorum bi yandan, yok senin için ses efekti yaptık dedi çocuk, temizlediler ve getirdiler yanıma hemen işte o an hayat durdu kızlar, o iki minik gözü, o şirin minicik yüzü görünce koptum, dert ettiğim şeyler okul iş tez hepsi bitti, artık hiçbiri önemli değildi, sadece o o o ve gerçekten aşık oldum o minik yakışıklıya coksekeriremsu babasına göstermeye gittiler hemen, dikiş olayı başladı 40 dakika kadar sürdü, bi ara midem bulandı hepsi korktular kanımda çok fazla gidiyomuş sen bişi yaptınmı değişik bi hap filan aldınmı dediler aspirin evet deli gibi aspirin almıştım o gün bebeğime faydası olsun doğuma kadar diye, hemen uyutalım o zaman seni dediler iğne yapıldı 5 dakikaya uyursun yarım saate uyandırcas dediler ve bendekide ne bünyeyse kızlar taa ertesi güne kadar uyuyamadım, dikişler bitti nihayet doktorumla vedalaştım çok tatlı kadın ya öptü beni giderken bide, indim sonra odaya minik oğlum giyinmişde gelmiş çoktan, annemde yeni gelmiş, herkes bi duygulu böyle eşim gözümün içine bakıyo tabi özlemişim onuda, annemde sarıldı duygulandı, emzirdim hemen sonra, işte böyle kızlar herşey çok güzeldi, sonraki iki gün o ağrılar iki büklüm yürümeler hariç, o gece hastanede kaldık ertesi gün çıktık, iki kere daha lavman yapıldım bi türlü o kadar yürümeme rağmen gaz olayını halledemediğim için, size geç yazabildim çünkü 2 gün sonra sarılık oldu bebeğim ve bi gece hastanede kaldı tekrar, kıyamam her tarafı iğne deliği oldu içim gitti.. Allah kimseye evlat acısı vermesin o an bile içim eridi..

doğum esnasında inanırmısınız bilmem ama isimleriniz tek tek geldi aklıma ve dua ettim hepiniz için, kolay doğumalr diledim ve hamiş olmak isteyenlerede aynı şekilde..

bebeğim 20 gün erken ama çok şükür 3300 gram 50 santim boyunda doğdu, çok şeker bi görseniz, bu arada tam 7.7.2008 de 7yi 7 geçe doğdu akşam tesadüf oldu, bu arada adıda DENİZ oldu, deniz bize uzak konyadayız yakınlaştıralım dedik, kızlar Allah herkese tattırsın bu duyguyu inşallah, Allah hepinizden razı olsun dualarınızı eksik etmediniz, hepiniz sağlıkla kucağınıza alın inşallah miniklerinizi, özlemişim valla hepinizi canım arkadaşlarım benim, herşey için saolun, boncuk gözlüme bi bakayım ben şimdi uyuyo:nazar: öptüm hepinizi kızlarr, gelirim yine oğluşum uyudukça, (bu arada uzun oldu farkındayım ama hep okurken sizlerin hikayelerini heves ederdim yazabilecekmiyim size diye, ondan uzattım galiba kusura bakmayın, bide yazdıklarımı bile okuyamadım affola).

ayyy canım benim allah bizlerede nasip etsin daha var bizim ama okurken birden kendimi koydum yerine rabbim hepimize kolay ve hayırlı doğumlar nasip etsin inşallah.oğluşumda tekmeliyo içerden oda bende ikinizi kocaman öpüyoruzzzzzzzzz kendinize iyi bakınnnnnnnnnnnnnnnnn.a.s.

Hayırlı olsun bebeğin, benim babamda birkere acil ameliyat olması gerekiyordu, doktora aspirin aldım diyince 1 gece beklettiler, ameliyat yapamayız dediler...bu kadar tehlikeli olabiliyor aspirin...

canım çok güzel anlatmışsın...masal okur gibi hissetim çok duygulandım...
Allah analı babalı büyütsün,adıyla yaşasın inşallah

canımm tebrikk ederimmm.... allah analı babalı büyütsün inşallahhh...
bebeğimizede maşallahh.. erken olmasına rağmen çok iyiii kilosuu

Cnm çok duygulandim , ne mutlu sana.. Oğluşuna saril öp bizim için ve bize de dua et lütfen.. Sevgiler..

tebrik ederim cnm alla analı babalı büyütsün ...

X